Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Get Paid] Mentoring Skracania - od A do Z - ZARABIAJ z pomocą 59 poradników! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Get Paid] Mentoring Skracania - od A do Z - ZARABIAJ z pomocą 59 poradników! (/Temat-Get-Paid-Mentoring-Skracania-od-A-do-Z-ZARABIAJ-z-pomoca-59-poradnikow-133767)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Skracania - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - Meloman - 10-08-2016 21:52

@[mysc] Gwarantuje Ci, że prędzej czy później niektórzy zaczną brać poradnik i z niego w ciągu 7 dni rezygnować. W końcu cała wiedza najważniejsza jest zawarta w tym co aktualnie napisałeś, a przez miesiąc czy dwa poradnik napewno nie będzie mocno przedawniony Smile
Uważaj na tą opcję.

A tak poza tym co napisałem wyżej, to powodzenia w dalszych zarobkach Big Grin


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Skracania - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - Mafiozo19990 - 11-08-2016 01:51

i jak zarobil ktos na tym poradniku jakies pieniadze? Wink


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Skracania - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - heliss - 12-08-2016 21:10

ogólnie to nie polecam, 90% wiedzy z tego poradnika jest zawarta w tym darmowym poradniku:

http://zarabiam.com/Temat-Shorte-Adfly-fb-dla-poczatkujacego-10-tygodniowo-111310?highlight=adfly

EDIT: no, 70% Big Grin


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Skracania - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 13-08-2016 19:14

(12-08-2016 21:10)heliss napisał(a):  ogólnie to nie polecam, 90% wiedzy z tego poradnika jest zawarta w tym darmowym poradniku:

http://zarabiam.com/Temat-Shorte-Adfly-fb-dla-poczatkujacego-10-tygodniowo-111310?highlight=adfly

EDIT: no, 70% Big Grin

Maksymalnie 10%, temat który podałeś nie ma prawie nic wspólnego z tym co opisuję, w dodatku zawiera nieprawdziwe informacje.

Po co więc taki komentarz z Twojej strony ?


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Skracania - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - heliss - 13-08-2016 23:44

Wg mnie najważniejsza część Twojego poradnika jest zawarta w tamtym. Jest w nim oczywiście sporo dodatkowej wiedzy, ale wg mnie nie jest to nic bardzo odkrywczego. Nie uważam, aby pieniądze zainwestowane w poradnik były dobrze wydane. Nie polecam poradnika i po to taki komentarz, aby poinformować o tym ludzi, którzy chcieliby kupić. Jest to tylko moje zdanie, może za chwilę znajdzie się ktoś, kto powie, że pozostałe "90%" było dla niego przydatną wiedzą Wink


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Skracania - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 14-08-2016 11:33

Link który podałeś nie ma w sumie nic wspólnego z tym co przekazuję i opisuję.
Po przyjrzeniu się sprawie bliżej - zmieniam zdanie, to nie jest 10%, być może 1%.

Nie zgłosiłeś się do mnie i nie zarejestrowałeś się tam gdzie powinieneś - wobec czego nie czytałeś pełnej wersji poradnika ani wszelkich tekstów dodatkowych, które się z nim wiążą. Ogółem zapoznałeś się z 40-50% informacji, które kupiłeś. Polecam wrócić do "instrukcji", bo niestety nie postępowałeś zgodnie z nią Smile

Mimo wszystko dzięki za opinię.

Pozdrawiam!
mysc


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Skracania - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - heliss - 15-08-2016 00:14

No dobra, daje poradnikowi drugą szansę, rejestruję się na forum Wink
Również pozdrawiam


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Skracania - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 23-08-2016 12:59

@[Meloman], jednak moja wiara w uczciwość się opłaciła. Nikt z osób, które mogły skorzystać z gwarancji satysfakcji, nie zażyczył sobie zwrotu pieniędzy : )

Również myślałem, że może dochodzić do wielu nadużyć - a jednak mile się zaskoczyłem : ) Również życzę Ci powodzenia w zarobkach !Smile

.


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Skracania - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - Meloman - 23-08-2016 14:02

@[mysc] Wow, to super, że to tak miło poszło Smile
Teraz tylko życzyć powodzenia w zarobkach osobom które kupiły poradnik.


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Skracania - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 17-09-2016 15:28

Uprzedzam, że w dniach 18-21.09 mogę mieć problemy z odpowiadaniem na wiadomości. W razie gdyby nie udało mi się uzyskać dostępu do internetu, na pewno na wszystko odpowiem najpóźniej 22.09 (czwartek). Zdecydowanie nie ma potrzeby wysyłania kilku takich samych wiadomości Smile

Pozdrawiam!