Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokady FB - sposoby, porady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Blokady FB - sposoby, porady (/Temat-Blokady-FB-sposoby-porady-133740)



Blokady FB - sposoby, porady - mahuzz - 27-05-2016 13:33

Witam, od razu powiem że temat ma służyć tym początkującym.

Jak radzicie sobie z blokadami FB?

Jak omijacie blokady?

Czy jest sposób żeby ominąć weryfikację telefoniczną?
Wiadomo, mam aplikacje Next... tralal ale nie będę co chwilę zmieniał numeru.

Czy jest sposób żeby ominąć weryfikację dowodu osobistego? Coś kiedyś było z japońskim IP ale kij wie jak to się robi.

Dzięki Big Grin


RE: Blokady FB - sposoby, porady - radioid - 28-05-2016 23:20

(27-05-2016 13:33)mahuzz napisał(a):  Witam, od razu powiem że temat ma służyć tym początkującym.

Jak radzicie sobie z blokadami FB?

Jak omijacie blokady?

Czy jest sposób żeby ominąć weryfikację telefoniczną?
Wiadomo, mam aplikacje Next... tralal ale nie będę co chwilę zmieniał numeru.

Czy jest sposób żeby ominąć weryfikację dowodu osobistego? Coś kiedyś było z japońskim IP ale kij wie jak to się robi.

Dzięki Big Grin

Ja w tej chwili jadę przez:
vmware+bitvise+proxifier+ninja blaster, konto 5 letnie i póki co dodałem swój post do 700 grup
nie wiem jak to ma się do linków, ale nie maskuję, po prostu daję do appek w Google Play i nie wycina

Co do weryfikacji telefonicznej, kup sobie kilkadziesiąt kart SIM, póki jeszcze można kupować na okaziciela. Będzie niespodzianka jak z prepaidami WBK.


RE: Blokady FB - sposoby, porady - mahuzz - 29-05-2016 09:36

Z numerem tel nie ma takiego problemu bo mam na to sposób, ale czasem po spamie jest podaj kod z nr tel: xxx a ja już tego numeru nie posiadam Big Grin

Dzięki!