Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szkolenie AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szkolenie AdSense (/Temat-Szkolenie-AdSense-133738)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Szkolenie AdSense - krutek90 - 29-09-2016 16:08

Ale możesz niepełną dniówkę wkleić?


RE: Szkolenie AdSense - trybulski - 29-09-2016 16:24

Na stronie są już widoczne wyniki jednego z ostatnich okresów. Nie będę wklejał nowych wyników, za każdym razem gdy ktoś o to poprosi. To się najzwyczajniej w świecie, mija z celem.

Dla osób, które boją się zaryzykować i zapłacić 39 zł za poradnik (który może dać im dużo, dużo więcej) jest gwarancja zwrotu pieniędzy, jeśli po zakupie ktoś stwierdzi, że to nie dla niego, lub się "do tego jednak nie nadaje", otrzymuje pełny zwrot.

Różne tłumaczenia słyszałem przy różnych projektach. Niektórzy przy produktach w cenie 2-3 tysiące tłumaczą nawet, że oddadzą 10 tysięcy czy więcej, jak im teraz dasz produkt za 2-3 tysiące i na nim zarobią.

Odpowiedź na to wszystko jest jedna: jeśli chcesz coś osiągnąć, skorzystaj z porad osób które w Twoim temacie wiedzą więcej, lub znacznie więcej od Ciebie. Jeśli chcesz zarabiać, musisz się rozwijać / poszerzać swoją wiedzę w danym temacie.

Nie mówię o tym, żebyś kupił mój produkt, ale jeśli potrzebujesz jakiejś wiedzy o której nigdy nie słyszałeś, przeczytaj dowolną książkę na ten temat a zrozumiesz, jak wielu rzeczy na dany temat nie wiesz.


RE: Szkolenie AdSense - archie - 30-09-2016 12:19

A z tym poradnikiem to nie będzie jak tutaj:
http://zarabiam.com/pirate.swf/trybulski-oszust-zbanowany-t14743/#comment-184719


RE: Szkolenie AdSense - trybulski - 30-09-2016 12:42

Cóż. Każdy za swe błędy prędzej czy później odpowiada. Ja odpowiedziałem, więc nie ma wg. mnie potrzeby, aby ciągle mi wypominać moje błędy.


RE: Szkolenie AdSense - freestyper - 30-09-2016 13:32

Ktos kupił ? Jakaś opinia


RE: Szkolenie AdSense - Damkofr - 30-09-2016 13:46

Napisałem do zwycięzcy konkursu o jakąś opinie, zobaczymy.


RE: Szkolenie AdSense - trybulski - 30-09-2016 13:58

Uwaga! Wprowadziłem do metod płatności rewolucyjną "płatność odroczoną FerBuy". Oznacza to, że produkt otrzymujesz jeszcze zanim za niego zapłacisz. Na opłacenie zamówienia i przetestowanie produktu jest aż 14 dni.*

* metoda płatności ważna dla 10 pierwszych osób, lub jeżeli się sprawdzi: na zawsze


RE: Szkolenie AdSense - archie - 30-09-2016 14:11

Taaaa.. podaj numer PESEL w celu weryfikacji danych... a później spłacaj nie swoje kredyty...


RE: Szkolenie AdSense - trybulski - 30-09-2016 14:17

To nie jest moja usługa a należąca do profesjonalnej firmy:
https://www.ferbuy.pl/

PESEL nie jest dla mnie, a dla tej firmy. Ja z nią nie mam nic wspólnego, poza tym, że udostępniam możliwość zapłaty odroczonej, dzięki integracji mojej strony z systemem płatności transferuj.pl (obecnie tpay.com), gdzie można włączyć taką właśnie płatność odroczoną ferbuy Smile


RE: Szkolenie AdSense - archie - 30-09-2016 14:20

Ja rozumiem.. ale po co komu mój PESEL? Ma moje imię, nazwisko, adres, kod miejscowość.. i do tego PESEL... i np. bez problemu bierze pożyczki w nieuczciwych parabankach, dla których wsio radno kto zaciąga, byle byłoby z kogo ściągać...

Lepiej daj do ściągnięcia z jeden rozdział i spis treści i to będzie o wiele lepszą zachętą do zakupu...