Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szkolenie AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szkolenie AdSense (/Temat-Szkolenie-AdSense-133738)

Strony: 1 2 3 4 5


Szkolenie AdSense - trybulski - 27-05-2016 12:56

Zapraszam serdecznie na stronę mojego szkolenia:
http://sekrety-adsense.pl

Szkolenie oparte jest na kilkuletnim doświadczeniu z AdSense.

Koszt szkolenia on-line to: 47 zł


RE: Program partnerski + Sekrety AdSense - trybulski - 25-07-2016 08:01

Zapraszam do forumowego konkursu, w którym do wygrania jest właśnie ten poradnik:

http://zarabiam.com/Temat-Konkurs-wygraj-%E2%9C%94-poradnik-%E2%9C%94-AdSense-%E2%9C%94-136150


RE: Program partnerski + Sekrety AdSense - jamnik - 25-07-2016 08:23

Najlepsze są zawsze te ceny Big Grin
[Obrazek: S3nJHoW.png]
Nagraj jakieś wideo obrazujące jaką posiadasz wiedzę? Może jakieś statystyki ostatnich miesięcy z AdSense?
Dużo już widziałem wyjadaczy w tym temacie i nie raz miałem w ręku kursy i szkolenia warte po kilka tysięcy i nigdy się jeszcze spotkałem z jakąś złotą wiedzą Wink No chyba, że te szkolenia są dedykowane dla dopiero zaczynających, ale z ich opisów zawsze wychodzi wręcz przeciwnie.

Osobiście jestem w temacie i wiem ile kosztuje DOBRA wiedza i sekrety AdSense Wink


RE: Program partnerski + Sekrety AdSense - nitram - 25-07-2016 14:05

Trochę z innej beczki jak dla mnie formularz uzupełniający przy zakupie jest mało wyraźny ledwo co widać gdzie wpisywać.
Pytanie nr 2 bardziej prywatne, możesz odpisać na pw, jakie prowizje masz za płatności online, w sensie ile Ci zabierają ?


RE: Program partnerski + Sekrety AdSense - trybulski - 25-07-2016 14:59

@[nitram] wiem, wiem: formularz będzie w najbliższej przyszłości zmieniany, bo obecnie jest dość kiepski.

Na drugie Twoje pytanie, raczej nie ma potrzeby pisać na PW Smile

Po części pobierają 1,9% a pozostałe 2,9%. Są 4 darmowe wypłaty w miesiącu.


RE: Program partnerski + Sekrety AdSense - dzonyiks - 31-07-2016 11:00

Adsense zawsze warto zgłębić


RE: Szkolenie AdSense - trybulski - 01-08-2016 13:50

Dokładnie tak. Przy okazji pragnę poinformować, że został zmieniony formularz zamówienia oraz button do niego kierujący Smile


RE: Szkolenie AdSense - freestyper - 01-08-2016 15:15

ktos kupil ? jakies opinie warto?


RE: Szkolenie AdSense - trybulski - 01-08-2016 16:05

Po zakupie otrzymujesz moją 30-dniową, bezwarunkową gwarancję zwrotu pieniędzy w razie niezadowolenia, więc możesz spróbować i kupić samodzielnie, tak naprawdę niczym nie ryzykując a będziesz na pewno zadowolony.


RE: Szkolenie AdSense - trybulski - 29-09-2016 12:57

Uwaga! Chyba oszalałem Smile Obniżyłem cenę do 39 zł. Zapraszam.

Pamiętaj, że niczym nie ryzykujesz, ponieważ obowiązuje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w razie niezadowolenia.