Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stronka pod nisze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Stronka pod nisze (/Temat-Stronka-pod-nisze-133709)



Stronka pod nisze - neobanan - 26-05-2016 21:03

Czy jest jakaś strona PPA/PPI/cokolwiek która ma własne API. Mam fajny pomysł na zarobek ale potrzebne by mi było właśnie API jakiejś stronki PPA. Chodzi mi o to żeby serwis zwrócił mi wynik czy wykonano leada czy nie. Jeżeli tak to dostałby coś a jeżeli nie to nie (kwestia do obgadania z jakimś magikiem od PHP/mysql). Pozderki i buziaczki Heart


RE: Stronka pod nisze - twardy - 26-05-2016 21:16

Content locker?


RE: Stronka pod nisze - neobanan - 26-05-2016 21:19

Mianowicie? Bo samo Content Locker niewiele mi mówi Lol


RE: Stronka pod nisze - daniel42na - 26-05-2016 21:23

Serwisy CPA posiadają coś takiego jak postback, czyli jesli ktos wypełni oferte to dostajesz na wybrany przez siebie link request z informacjami dotyczącymi zazwyczaj: oferty, stawki, IP z której została ta oferta wypełniona, czasu, itp.


RE: Stronka pod nisze - neobanan - 26-05-2016 21:26

To by było dobre, bo z linku mogę potem przekierować na "dobrą" lub "złą" stronę

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


RE: Stronka pod nisze - twardy - 26-05-2016 21:26

Masz 'cos' na stronie.
Ktos na nia wchodzi i wystwietla mu sie takie cos:
[Obrazek: contentlocker.jpg]
Po wypelnieniu oferty (po zaliczeniu leada) uzyskuje dostep do strony.

Raczej wiekszosc stron affiliacyjnych czy to adworkmedia, cpagrip etc takie cos posiada.


RE: Stronka pod nisze - neobanan - 26-05-2016 21:33

O to właśnie chodzi! Dzięki wielkie :* A tak poza tematem to polecisz jakiś serwis?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


RE: Stronka pod nisze - twardy - 26-05-2016 21:40

E, to bys musial poeksperymentowac. Z bardziej znanych cpagrip, adworkmedia, ascendmedia - mozesz tez spojrzec na 'posrednikow' jak astrocash czy firecash. Ruch mobilny - ogads. A jak masz adult content to... crakrevenue (tu nie do konca jestem obeznany).


RE: Stronka pod nisze - neobanan - 26-05-2016 21:49

Gierki content Wink