Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Drugi-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-133661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - MaLiN - 14-06-2016 16:40

Z tego co zobaczyłem na mapie, w Małogoszczy jest kilka sklepów, w tym również Biedronka (przed wjazdem do miasta od strony ptaszyńca). Ogólnie z ośrodka do miasta jest ok 7km, a w razie braku sklepów 24h jest jeszcze Orlen impreza


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 14-06-2016 21:13

@[Admin] warto dopytać o te sztuśce i inne podstawowe rzeczy jak np kubki, noże mikser zmywarka ? pralka ;p tv ?Big Grin nie wiem ręczniki czy jakiś koc, kołdra itp ? papier toaletowy Big Grin Jerk2


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - goblinX - 14-06-2016 22:02

Sklepy w Małogoszczu są, Biedronka za skrzyżowaniem po lewej stronie. W Bocheńcu sklep jest za mostem po lewej stronie. Do Chęcin nie daleko, jest Biedronka, Delikatesy Centrum i Dino no i oczywiście inne sklepy. Nie trzeba pchać się do Kielc po zakupy. W lesie można narwać jagód i poziomek także z głodu nie umrzecie Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - DDK - 15-06-2016 08:25

(14-06-2016 22:02)goblinX napisał(a):  Sklepy w Małogoszczu są, Biedronka za skrzyżowaniem po lewej stronie. W Bocheńcu sklep jest za mostem po lewej stronie. Do Chęcin nie daleko, jest Biedronka, Delikatesy Centrum i Dino no i oczywiście inne sklepy. Nie trzeba pchać się do Kielc po zakupy. W lesie można narwać jagód i poziomek także z głodu nie umrzecie Smile

Przy okazji szyszek, suchej trawy do rozpalania ognia, patyki, zapolować na jakąś zwierzynę Jerk2

@[Kaspirek] z żoną prawdopodobnie z nami się zabiera. Jakby ktoś leciał od strony Wawy koło 15-16 to można się spiknąć i jechać razem Tongue


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Artinesse - 15-06-2016 10:31

(14-06-2016 21:13)nitram napisał(a):  @[Admin] warto dopytać o te sztuśce i inne podstawowe rzeczy jak np kubki, noże mikser zmywarka ? pralka ;p tv ?Big Grin nie wiem ręczniki czy jakiś koc, kołdra itp ? papier toaletowy Big Grin Jerk2
(14-06-2016 22:02)goblinX napisał(a):  Sklepy w Małogoszczu są, Biedronka za skrzyżowaniem po lewej stronie. W Bocheńcu sklep jest za mostem po lewej stronie. Do Chęcin nie daleko, jest Biedronka, Delikatesy Centrum i Dino no i oczywiście inne sklepy. Nie trzeba pchać się do Kielc po zakupy. W lesie można narwać jagód i poziomek także z głodu nie umrzecie Smile
Liśćmi babki będziecie się podcierać beka

Życzę udanego zlotu! impreza
W tym roku nie dam rady przyjechać, ale bardzo chciałam.
Może za rok się uda. Fajnie by było gdyby bliżej śląska udało się zrobić kolejny zlot. Miłej zabawy.


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 15-06-2016 13:56

(15-06-2016 10:31)Artinesse napisał(a):  
(14-06-2016 21:13)nitram napisał(a):  @[Admin] warto dopytać o te sztuśce i inne podstawowe rzeczy jak np kubki, noże mikser zmywarka ? pralka ;p tv ?Big Grin nie wiem ręczniki czy jakiś koc, kołdra itp ? papier toaletowy Big Grin Jerk2
(14-06-2016 22:02)goblinX napisał(a):  Sklepy w Małogoszczu są, Biedronka za skrzyżowaniem po lewej stronie. W Bocheńcu sklep jest za mostem po lewej stronie. Do Chęcin nie daleko, jest Biedronka, Delikatesy Centrum i Dino no i oczywiście inne sklepy. Nie trzeba pchać się do Kielc po zakupy. W lesie można narwać jagód i poziomek także z głodu nie umrzecie Smile
Liśćmi babki będziecie się podcierać beka

Życzę udanego zlotu! impreza
W tym roku nie dam rady przyjechać, ale bardzo chciałam.
Może za rok się uda. Fajnie by było gdyby bliżej śląska udało się zrobić kolejny zlot. Miłej zabawy.

http://screenshot.sh/mGvVk3mCz9MpE
A to niby daleko? :o
do Ciebie do domu za rok przyjedziemy imprezaimpreza


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Artinesse - 15-06-2016 14:05

(15-06-2016 13:56)Admin napisał(a):  
(15-06-2016 10:31)Artinesse napisał(a):  
(14-06-2016 21:13)nitram napisał(a):  @[Admin] warto dopytać o te sztuśce i inne podstawowe rzeczy jak np kubki, noże mikser zmywarka ? pralka ;p tv ?Big Grin nie wiem ręczniki czy jakiś koc, kołdra itp ? papier toaletowy Big Grin Jerk2
(14-06-2016 22:02)goblinX napisał(a):  Sklepy w Małogoszczu są, Biedronka za skrzyżowaniem po lewej stronie. W Bocheńcu sklep jest za mostem po lewej stronie. Do Chęcin nie daleko, jest Biedronka, Delikatesy Centrum i Dino no i oczywiście inne sklepy. Nie trzeba pchać się do Kielc po zakupy. W lesie można narwać jagód i poziomek także z głodu nie umrzecie Smile
Liśćmi babki będziecie się podcierać beka

Życzę udanego zlotu! impreza
W tym roku nie dam rady przyjechać, ale bardzo chciałam.
Może za rok się uda. Fajnie by było gdyby bliżej śląska udało się zrobić kolejny zlot. Miłej zabawy.

http://screenshot.sh/mGvVk3mCz9MpE
A to niby daleko? :o
do Ciebie do domu za rok przyjedziemy imprezaimpreza
Ooo to mi się z inną lokalizacją pomyliło Lol.
Ja i tak w de siedzę na razie, także niestety w tym roku nie dam rady.
Jakieś foto/filmik dajcie na forum po zlocie, żeby zobaczyć jak się bawiliście impreza.


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - DDK - 15-06-2016 14:13

(15-06-2016 14:05)Artinesse napisał(a):  
(15-06-2016 13:56)Admin napisał(a):  
(15-06-2016 10:31)Artinesse napisał(a):  
(14-06-2016 21:13)nitram napisał(a):  @[Admin] warto dopytać o te sztuśce i inne podstawowe rzeczy jak np kubki, noże mikser zmywarka ? pralka ;p tv ?Big Grin nie wiem ręczniki czy jakiś koc, kołdra itp ? papier toaletowy Big Grin Jerk2
(14-06-2016 22:02)goblinX napisał(a):  Sklepy w Małogoszczu są, Biedronka za skrzyżowaniem po lewej stronie. W Bocheńcu sklep jest za mostem po lewej stronie. Do Chęcin nie daleko, jest Biedronka, Delikatesy Centrum i Dino no i oczywiście inne sklepy. Nie trzeba pchać się do Kielc po zakupy. W lesie można narwać jagód i poziomek także z głodu nie umrzecie Smile
Liśćmi babki będziecie się podcierać beka

Życzę udanego zlotu! impreza
W tym roku nie dam rady przyjechać, ale bardzo chciałam.
Może za rok się uda. Fajnie by było gdyby bliżej śląska udało się zrobić kolejny zlot. Miłej zabawy.

http://screenshot.sh/mGvVk3mCz9MpE
A to niby daleko? :o
do Ciebie do domu za rok przyjedziemy imprezaimpreza
Ooo to mi się z inną lokalizacją pomyliło Lol.
Ja i tak w de siedzę na razie, także niestety w tym roku nie dam rady.
Jakieś foto/filmik dajcie na forum po zlocie, żeby zobaczyć jak się bawiliście impreza.

Xiaomi Yi do filmików w planie zakupu, @[Admin] ma GoPro. Będzie co oglądać ^^


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 16-06-2016 08:38

dzwoniłem i dopytałem czy musimy się zaopatrzyć w jakieś sztućce, czajniki etc. właściciel powiedział że domyślnie nie ma ale wszystko mogą dostarczyć, od sztućców, czajników po lodówkę Smile

PS. Kostkarkę i tak zabiorę Heart Big Grin


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Scoobyx - 16-06-2016 08:59

Zabrać shaker bostoński? ;s