Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Drugi-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-133661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 12-06-2016 13:15

Zrobiłem małą listę osób + miejscowość może się przydać w dogadaniu się odnośnie przejazdu.

Proszę podać jeśli ktoś jest bez przypisanej swoje miejscowości startu.


Admin - Kędzierzyn Koźle
Equalibrium - Kędzierzyn Koźle
Nitram - Olesno
MLN - Siedlce
DDK (+1) - Siedlce (możliwy przejazd przez Warszawę)
Mauorycy (+1) -Starachowice
jarunioo7 -Radom
michal86ole - Sosnowiec
Liromir (+1)
kubaszekr38 - Stalowa Wola (podkarpacie)
Karczu (+1)
PawelC (+1) - Kraków
Yazir
Sznurek11 - Warszawa ?
matii1111111 - małopolska
mysc (+1) - Poznań
loryn222 - Gdańsk
Scoobyx
zolty312
Ciastek - okolice Opola ? (czekam na potwierdzenie informacji)
sulliwan93 - Warszawa


@[Pocket] ? - Szczecin Bocheniec Nie ma Ciebie na liście a piszesz że jedziesz wyjaśnij to z Adminem.
@[Ciastek]


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Mauorycy - 12-06-2016 13:23

Ja będę jechał ze Starachowic, mam 2 miejsca wolne...Nie pisałem bo w sumie jest to rzut beretem do miejscowości zlotu i z tego co widziałem w temacie nie będzie nikogo ze Świętokrzyskiego Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - DDK - 12-06-2016 13:42

Jak coś to mogę przez Warszawę przelecieć - trasa: https://goo.gl/cdDFFo ( najlepiej Ursynów/Mokotów/Służew i te okolice jak ktoś może podskoczyć bo nie znam Warszawy i nie chciałbym kręcić Big Grin ). Wyjazd najprawdopodobniej za dnia jeżeli wcześniej zacznie się nasza doba hotelowa Jerk2


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 12-06-2016 20:08

Lista startu miejscowości poszczególnych osób zaktualizowana i dodana do pierwszego postu.

Proszę o info w tej sprawie jeszcze:

@[Liromir] (+1)
@[Karczu] (+1)
@[yazir]
@[Scoobyx]
@[zolty312]

Zapowiada się grubo Big Grin


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Scoobyx - 12-06-2016 21:05

Z Krk, ale dogadałem się już z PawelC jeśli chodzi o dojazd. Z tego co się orientuję ma już full'a Smile

Swoją drogą, coś chyba nie działa zbyt dobrze oznaczanie w postach, ponieważ nie dostałem PW.


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Mauorycy - 12-06-2016 23:33

Karczu będzie jechał z małopolskiego, a Liromir najprawdopodobniej z lubelskiego Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Begrezen - 12-06-2016 23:58

Liromir nie ma jak sie wypowiedziec bo ma bana Sad


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 13-06-2016 05:37

(12-06-2016 21:05)Scoobyx napisał(a):  Z Krk, ale dogadałem się już z PawelC jeśli chodzi o dojazd. Z tego co się orientuję ma już full'a Smile

Swoją drogą, coś chyba nie działa zbyt dobrze oznaczanie w postach, ponieważ nie dostałem PW.

działa tylko jak się masowo oznacza kilka osób to wiadomo że funkcja nie zadziała (zabezpieczenie żebyś nie oznaczał pół forum w poście). Tongue

(12-06-2016 23:58)Begrezen napisał(a):  Liromir nie ma jak sie wypowiedziec bo ma bana Sad


jego kobieta ma konto Smile


@temat
jeszcze 2 osoby się zapisały, więc prawdopodobnie będzie nas 30 stu czyli praktycznie 2x tyle co w zeszłym roku Big Grin niezła armia ernearów Big Grin


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Kaspirek - 13-06-2016 19:59

Ktoś jedzie po poludniu (15-16 itd) w piatek z warszawy i ma 2 wolne miejsca to proszę o info .


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 13-06-2016 20:50

W pierwszym poście masz bodajże 3 osoby albo 4 jadą z Warszawy lub przez Warszawę na pewno się dogadacie.