Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Drugi-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-133661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Kaspirek - 26-05-2016 04:38

Jedzie ktoś z/przez warszawe? jak cos to zaintersowany 2 miejscami jestem Tongue


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - DDK - 26-05-2016 11:50

Wstępnie się deklaruję, prawdopodobnie @[MLN] też więc mielibyśmy jedno, w ostateczności dwa miejsca. Jakby ktoś chciał się zabrać po tej trasie to pisać na PW lub do wcześniej wspomnianego MLN.

To będą sowite urodziny Jerk


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - zawi3j - 26-05-2016 22:20

OOO jakieś 30 km ode mnie Smile zobaczymy jak będzie z sesja i pracą Smile Może uda sie zawitać Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 27-05-2016 14:51

Mozesz mnie dopisać na 100%, 1 miejsce ale potwierdzę jeszcze bo może z żoną przyjadę.


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - matii1111 - 28-05-2016 21:02

Do kiedy trzeba się określić czy się jedzie Tongue ? Jak ktoś jedzie z małopolski to proszę o wiadomość Big Grin


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 28-05-2016 22:33

do 10 czerwca musimy określić ilość chętnych osób


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Gremquen - 28-05-2016 23:48

Mam nadzieję, że jeśli nie interesuje mnie nocleg, tylko drobna interakcja, a potem wracam do domu, to litr dobrej wódki wystarczy? Smile

Jeśli ktoś nie wie jak dojechać itp. - zapraszam na pw, pomogę, bo jestem z okolicy.

W pobliżu jest też zalew Bolmin (Aquatica Park), który niestety w tym roku będzie zamknięty. Szkoda, bo mogłaby to być niezła atrakcja


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 29-05-2016 07:32

(28-05-2016 23:48)Gremquen napisał(a):  Mam nadzieję, że jeśli nie interesuje mnie nocleg, tylko drobna interakcja, a potem wracam do domu, to litr dobrej wódki wystarczy? Smile

Jeśli ktoś nie wie jak dojechać itp. - zapraszam na pw, pomogę, bo jestem z okolicy.

W pobliżu jest też zalew Bolmin (Aquatica Park), który niestety w tym roku będzie zamknięty. Szkoda, bo mogłaby to być niezła atrakcja

@[Gremquen]
Mógłbyś dać poradnik strickte dla chętnych na przyjazd pociągiem, czyli gdzie wysiąść i gdzie te autobusy żeby dojechać pod ośrodek, ewentualnie kiedy one kursują Smile z pewnością przyda się taka informacja.
Właściciel ośrodka informował że autobus spod PKP pod ośrodek podjezdza.

Jeśli mieszkasz na miejscu to faktycznie nocleg może być Ci nie potrzebny, więc możesz po prostu wpaść do Nas.


@Temat
dostałem już wpłaty od pierwszych kilku osób.


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 30-05-2016 21:24

Moja trasa jak coś

https://goo.gl/maps/WmV7GDyz9TS2

W skrócie START woj, opolskie Olesno - Częstochowa- Koniecpol - Włoszczowa - Małogoszcz - Bocheniec

Czas 2h20 minut 150 km

Na chwilę obecną 4 wolne miejsca.


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - HURAGANEK - 31-05-2016 17:23

A beda dziwki i lasery?