Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Drugi-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-133661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - mysc - 19-06-2016 14:33

Dokładnie @[loryn222], w razie czego ja Cię mogę zgarnąć z tego dworca Smile Na pewno będę miał miejsca - bo z Poznania nikt inny nie jedzie Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - loryn222 - 19-06-2016 15:37

mysc- a może ja się z tobą z poznania zabiorę Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - mysc - 19-06-2016 15:51

Możesz oczywiście. Przenosimy się na PW w takim razie, napisałem do Ciebie Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Gremquen - 19-06-2016 21:38

Jeśli ktoś dojeżdża do Kielc. a potem przesiada się w busa do Bocheńca niech zerknie na ten plik:
http://rianweb.pl/dl/JAK_DOJECHAC_NA_ZLOT.pdf

Wrzuciłem tam mapkę gdzie co się zatrzymuje i rozkład busów Smile

Jeśli nazwy ulic czy godziny odjazdów nie są widoczne - powiększcie sobie obraz (ctrl+scroll).

@[Admin] sorki, że dopiero teraz, ale miałem urwanie głowy i zupełnie zapomniałem przygotować ten plik.

W razie czego pytajcie tu Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - goblinX - 19-06-2016 23:24

(19-06-2016 21:38)Gremquen napisał(a):  Jeśli ktoś dojeżdża do Kielc. a potem przesiada się w busa do Bocheńca niech zerknie na ten plik:
http://rianweb.pl/dl/JAK_DOJECHAC_NA_ZLOT.pdf

Wrzuciłem tam mapkę gdzie co się zatrzymuje i rozkład busów Smile

Jeśli nazwy ulic czy godziny odjazdów nie są widoczne - powiększcie sobie obraz (ctrl+scroll).

@[Admin] sorki, że dopiero teraz, ale miałem urwanie głowy i zupełnie zapomniałem przygotować ten plik.

W razie czego pytajcie tu Smile

Do Bolmina nie wsiadajcie bo i po co, kawałek musielibyście dojść. Wysiedlibyście na skrzyżowaniu z zalewem świętej pamięci Bolmin. Busy które was interesują to OPARKA i MRÓZ, nimi dojedziecie na miejsce. Wystarczy powiedzieć gdzie ma się zatrzymać. Przystanek jest koło ośrodka.


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Gremquen - 20-06-2016 09:18

(19-06-2016 23:24)goblinX napisał(a):  Do Bolmina nie wsiadajcie bo i po co, kawałek musielibyście dojść. Wysiedlibyście na skrzyżowaniu z zalewem świętej pamięci Bolmin.
Toż to napisałem że gdyby coś poszło nie tak to można wsiąść do Bolmina Smile

Dzięki że dodałes nazwy przewoźników Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 20-06-2016 11:21

sulliwan93'owi ukradli portfel i rower Xx więc jeśli jakaś para jeszcze jest zainteresowana (2 osoby) to wciąż może się wcisnąć na zlot Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - ShuQi - 20-06-2016 12:03

Jedzie ktoś może z podkarpackiego i miałby wolne miejsca(pytam w nawiązaniu do tych 2 wolnych miejsc)


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 21-06-2016 10:09

@up

zawsze tanią alternatywą pociągi są Smile ze stacji to już bez problemu Cię ktoś weźmie bo to blisko Smile


[ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Scoobyx - 23-06-2016 07:47

Jeszcze jest bla bla car Może akurat ktoś gdzieś jedzie