Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy nadal się opłaca PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Czy nadal się opłaca PPA (/Temat-Czy-nadal-sie-oplaca-PPA-133646)



Czy nadal się opłaca PPA - bimber14 - 25-05-2016 12:11

Witam, swego czasu wyciągałem nie duże ale i nie małe pieniążki z FC bo jakies 1k zeta / miesiąc. Kiedyś PPA ładnie sie sprzedawało a jak jest teraz? Łapią sie ludzie czy już raczej inne metody zarobkowe zdominowały PPA? Chciałbym wrócić do zarobków ale człowiek juz nie ma tyle czasu (pojawiło się dziecko i właściwie tylko ze względu na nie chce wrócić). Tylko teraz pytanie czy lepiej przejsc na inna metode czy wypróbować PPA?


RE: Czy nadal się opłaca PPA - mahuzz - 26-05-2016 13:14

Jeśli chcesz pracować na swoim blogu, masz pojęcie o pozycjonowaniu i Twój target to ludzie zza granicy to PPA. Jeśli Polska - Subskrypcje SMS.


RE: Czy nadal się opłaca PPA - Waldes93 - 26-05-2016 13:17

PPA to nadal świetny sposób na zarobek. Osobiscie działam na AstroCash, hacki youtube. Każdy earner powie Ci to samo wszystko sprowadza sie do pozycjonowania. Jak masz film w top20 to zarabiasz, jak nie masz to musisz go wypozycjonować, tak jest z każdą niszą. Wrzucając filmy na yt oczywiście tematyka blackhat to musisz się liczyć z tym, że filmy są szybko usuwane. Moje filmy dochodzą do 40-70 tys wyswietlen, sa w top5 i są flagowane także ciężko cieżko. Niektóre osoby maja swoje blogi też tak zarabiają ale no trzeba się wybićSmile Powodzenia.


RE: Czy nadal się opłaca PPA - Adrianolsz - 02-07-2016 15:24

A w jaki sposób dzisiaj tworzy się nowe konta na YT? Robiłem je kiedyś na bluestacks, ale teraz chyba nie jestem na bieżąco.
Był też jakiś programik do nabijania wyświetleń na youtube, tak chociaż do 300 wyświetleń, w zamian oglądało się czyjeś inne filmy, jak się to nazywało?

edit: miałem też około 300 postów i ponad 100 pkt reputacji, a teraz mam tylko 15.. co się stało z tymi postami? i gdzie jest forum lcp?


RE: Czy nadal się opłaca PPA - daniel42na - 02-07-2016 15:41

Zajrzyj sobie do serwisów PPA tam gdzie wyświetlane są statystyki najlepszych earnerów, to znajdziesz odpowiedź.