Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć, dobre porady i nie tylko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Jak zacząć, dobre porady i nie tylko (/Temat-Jak-zaczac-dobre-porady-i-nie-tylko-133612)



Jak zacząć, dobre porady i nie tylko - kabza - 24-05-2016 17:11

Cześć!
Pamiętam jak sam chciałem zacząć działać z kryptowalutami i nie wiedziałem co i jak. Stwierdziłem że zrobię ten temat. O co właściwie chodzi ? To proste chętnie odpowiem na wasze wszystkie pytania i nie tylko, podpowiem jak inwestować wszystkie kryptowaluty, jak je sprzedać i jak na tym dobrze zarobić. Na wszystkie pytania odpowiadam na GG 6372145 (na pw zabraknie mi miejsca) tak więc nie bójcie się pisać. Co prawda jest to temat dla bardziej początkujących. Co wy i ja będziemy z tego mieli ? To proste czasem złapie fajnego referala a czasem podeślecie kilka Dogecoinów, czasem starczy zwykłe dziękuje, wy dostaniecie porady, czasem to ja wam podeślę parę dogecoinów a czasem dam wam zapewnienie co do inwestycji ( w razie nie udanej zwrócę część kosztów ). U mnie nie uzyskacie tylko odpowiedzi typu rejestruj się tu i koniec tylko cały plan działania, chętnie podzielę się całą swoją wiedzą.
Mam nadzieje że znajdą się osoby którym pomogę a i ja dzięki nim mogę coś zyskać, czyste quid pro quo, tak więc nie bójcie się pisać to nic nie kosztuje.


RE: Jak zacząć, dobre porady i nie tylko - chmura86 - 24-05-2016 19:28

Kazda cryptowaluta jest sztucznie pompowana i nie dasz pewnosci nikomu ze ktos na niej zarobi wiem cos o tym od paru lat nimi handluje i mam sporo zyskow jak i strat. Jest wiele crypto godne uwagi ale czy wzrosna czy def danej monety jej nie zostawi tego sie nie da zapewnic....


RE: Jak zacząć, dobre porady i nie tylko - kabza - 24-05-2016 19:31

Nie dam pewności na każdą moją radę ale o tym powiem, na to co dam gwarancję na to będę pewien : )


RE: Jak zacząć, dobre porady i nie tylko - chmura86 - 25-05-2016 11:42

no to co tam masz ciekawego do inwestycji ? chetnie zainwestuje Jerk mam boczne 0.5 btc na wydatek


RE: Jak zacząć, dobre porady i nie tylko - kabza - 26-05-2016 07:26

Na dziś polecam to http://zarabiam.com/Temat-https-cronexx-com-132-228-w-24-h-wyplacalny-133623 Smile


RE: Jak zacząć, dobre porady i nie tylko - chmura86 - 26-05-2016 08:24

i to sa te porady dotyczace btc, eth itd nie dzieki pokerface


RE: Jak zacząć, dobre porady i nie tylko - kabza - 26-05-2016 08:46

Jak tamto było twoim pytaniem to, to jest odpowiedź Smile


RE: Jak zacząć, dobre porady i nie tylko - chmura86 - 27-05-2016 07:59

w scierwa nie inwestuje