Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! (/Temat-Starter-z-Karta-SIM-tylko-na-dowod-133583)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - DeI - 13-08-2016 12:07

Próbowałem wykorzystać moje simy do rejestracji kont na YT a tu takie zdziwienie muszę na dowód rejestrować.
Czyli co kupujemy na Allegro Simy od Providerów którzy nie wymagają Dowodu. Szkoda że w sklepach o tym nie informują.
Ostatecznie można się udać do Pana Mietka z prośbą aby kupił nam Sima.


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - Norman - 26-08-2016 18:24

Przez tą ustawę antyterrorystyczną miałem niezły ubaw z kolegi który już zaplanował bycie milionerem, planował kupować startery, odbierać w plusie 500 zł za rejestracje numeru, po 10 na jeden dowód osobisty, następnie wysyłać z tego smsy premium i zarabiać na leadach, wysłuchałem całej jego kalkulacji i listy rzeczy które sobie kupi za zarobione pieniądze a później odesłałem go do regulaminu promocji i tak się skończyła wizja o szybkich pieniądzach. Jerk2


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - smagalaz - 27-08-2016 06:40

(26-08-2016 18:24)Norman napisał(a):  Przez tą ustawę antyterrorystyczną miałem niezły ubaw z kolegi który już zaplanował bycie milionerem, planował kupować startery, odbierać w plusie 500 zł za rejestracje numeru, po 10 na jeden dowód osobisty, następnie wysyłać z tego smsy premium i zarabiać na leadach, wysłuchałem całej jego kalkulacji i listy rzeczy które sobie kupi za zarobione pieniądze a później odesłałem go do regulaminu promocji i tak się skończyła wizja o szybkich pieniądzach. Jerk2

Oj, oszukają go i to nie raz, skoro wierzy w takie bajki Lol


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - Bartezx1997 - 27-08-2016 09:40

Swoją drogą to jest kompletny nonsens. Przecież karty SIM z zagranicy np. z Czech będą normalnie działać w roamingu (obecnie nieco drożej, ale od 2017 mają być prawie identyczne co do kosztów za połączenia krajowe)


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - explrlz - 27-08-2016 09:48

Czy kartę sim można wyrejestrowac jak już się ją na siebie zarejestrowało?

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - Sergio7 - 27-08-2016 10:28

pewnie Wink


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - explrlz - 28-08-2016 11:49

To nie widzę problemu z dalszym tworzeniem kont itp

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - smagalaz - 28-08-2016 12:10

(27-08-2016 10:28)Sergio7 napisał(a):  pewnie Wink

W Play na pewno nie można.