Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! (/Temat-Starter-z-Karta-SIM-tylko-na-dowod-133583)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - vojtec - 25-07-2016 19:35

Dodam, że Lycamobile loguje się i aktywuje bez najmniejszych problemów.

Swoją drogą - ma ktoś te "wiadro starterów" i wybiera się je zarejestrować? Niezły ubaw mógłby być z tego Big Grin


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - jasieeks - 26-07-2016 09:11

Czyli co? Kupiłem wczoraj starter, będę mógł go normalnie użyć czy jest jakieś ograniczenie?


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - Toskan - 26-07-2016 09:16

@up poczytaj

http://m.onet.pl/biznes/kraj,mmnlqb


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - jasieeks - 26-07-2016 09:34

Czyli teraz jak mi przyjdą startery z Allegro to mam brać 100 starterów i je rejestrować po to aby niebyły mi potrzebne już po 3 minutach? facepalm
Kupiłem teraz starter, wszystko działa, jest ok. Jednak nie xD Zmylił mnie zasięg, po wybraniu numeru widać takie coś. [Obrazek: bzu6M9I.jpg]


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - jasieeks - 27-07-2016 10:02

Piszę nowy post dla odświeżenia tematu. Dowiedziałem się, że jedna osoba może zarejestrować 20 numerów na siebie, osoby które prowadzą działalność gospodarczą mogą ich założyć 100.


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - vojtec - 27-07-2016 10:07

Skąd takie rewelacje?

-------------

W orange faktycznie może być taki limit - zarejestrujnumer.pl na dole strony w dziale "Najczęściej zadawane pytania" jest o tym wzmianka


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - petroskis89 - 27-07-2016 10:21

a da się na stronie zarejestrować ??


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - vojtec - 27-07-2016 10:43

Teoretycznie (w zgodzie z ustawą) powinno się dać, ale chyba żaden operator póki co nie udostępnia takiej możliwości.


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - jasieeks - 27-07-2016 13:17

(27-07-2016 10:21)petroskis89 napisał(a):  a da się na stronie zarejestrować ??

Z poziomu domu można rejestrować tylko póki co startery z Plusa.


RE: Starter z Kartą SIM tylko na dowód ! - lukaswu - 27-07-2016 13:31

(25-07-2016 19:35)vojtec napisał(a):  Dodam, że Lycamobile loguje się i aktywuje bez najmniejszych problemów.

Swoją drogą - ma ktoś te "wiadro starterów" i wybiera się je zarejestrować? Niezły ubaw mógłby być z tego Big Grin
w niemczech tez tak jest że wszystkie trzeba rejestrować a Lyca nie, ale tam wystarczy np. adres hotelu i już Tongue