Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal - Jak wypłacić bez banku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal - Jak wypłacić bez banku? (/Temat-Paypal-Jak-wyplacic-bez-banku-133509)

Strony: 1 2 3 4


RE: Paypal - Jak wypłacić bez banku? - Dean Ambrose - 24-05-2016 18:16

A dałoby radę zrobić własną płatność? Coś w stylu payu itp? Że po prostu by ktoś wpisywał dane do swojej karty, wybierał ile chce wpłacić, a to by leciało do mnie na pp?


RE: Paypal - Jak wypłacić bez banku? - selfie - 24-05-2016 18:23

(24-05-2016 18:16)Dean Ambrose napisał(a):  A dałoby radę zrobić własną płatność? Coś w stylu payu itp? Że po prostu by ktoś wpisywał dane do swojej karty, wybierał ile chce wpłacić, a to by leciało do mnie na pp?

W tym wypadku najlepiej gdybyś ogarnął strony typowo pod "dotacje" ktoś dotuje wybraną kwotą, a Ty potem ten hajs przelewasz na pp albo kb. Coś takiego stosują streamerzy na twitchu.


RE: Paypal - Jak wypłacić bez banku? - Dean Ambrose - 24-05-2016 19:33

(24-05-2016 18:23)selfie napisał(a):  
(24-05-2016 18:16)Dean Ambrose napisał(a):  A dałoby radę zrobić własną płatność? Coś w stylu payu itp? Że po prostu by ktoś wpisywał dane do swojej karty, wybierał ile chce wpłacić, a to by leciało do mnie na pp?

W tym wypadku najlepiej gdybyś ogarnął strony typowo pod "dotacje" ktoś dotuje wybraną kwotą, a Ty potem ten hajs przelewasz na pp albo kb. Coś takiego stosują streamerzy na twitchu.

A gdzie można więcej o tym przeczytać? Takie coś by mi pasowało.


RE: Paypal - Jak wypłacić bez banku? - twardy - 24-05-2016 19:50

https://www.gamingforgood.net/

Tu masz przyklad stronki dla twitcha... czy znajdziesz cos takiego typowo pod ewhoring... no nie wiem.


RE: Paypal - Jak wypłacić bez banku? - Dean Ambrose - 25-05-2016 09:33

A o co chodzi z tym?

XXX just sent you money with PayPal. To help protect you, we're reviewing this payment.

The Payment Review may take up to 24 hours. When we've completed the review, we'll either clear or cancel the payment. If the payment clears: You may proceed to process the order. To know if your item is covered, check the 'Seller Protection' section of the 'Transaction Details' page and ensure that it states 'Eligible'.