Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal - Jak wypłacić bez banku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal - Jak wypłacić bez banku? (/Temat-Paypal-Jak-wyplacic-bez-banku-133509)

Strony: 1 2 3 4


Paypal - Jak wypłacić bez banku? - Dean Ambrose - 22-05-2016 06:00

Witam. Wziąłem się za e-whoring wczoraj.
Założyłem sobie PP specjalnie pod to, ale z fake danymi.
Nigdy się za to nie brałem, ale poszło mi dość dobrze i wczoraj zarobiłem ponad 100 dolarów.

Ale nie mam PP połączonego z żadnym bankiem ani nic.
Chciałbym je przelać na inne konto PP. Da radę?
Da radę jakoś to ominąć, czy te pieniądze idą do kosza?

Jak następnym razem zakładać PP?


RE: Paypal - Jak wypłacić bez banku? - marcel_kk - 22-05-2016 07:03

PayPal jak to oni siebie szumnie nazywają są "instytucją finansową" która ma regulamin.
Na tą chwile już go złamałeś, ale jeszcze nie wszystko stracone.
Załóż drugie konto ( z innego IP) na realne dane, zweryfikuj czyli dodaj konto bankowe ( też realne dane)
i wypłacaj pieniążki.
Chyba że nie masz 18 lat, to już gorsza sprawa.


RE: Paypal - Jak wypłacić bez banku? - sulliwan93 - 22-05-2016 07:04

Możesz wysłać je na inne konto. Są jakieś limity wypłat jak nie jest połączone z konte, ale chyba powinno dac radę. Możesz wysłać na swoje albo wymienić z kimś i po problemie


RE: Paypal - Jak wypłacić bez banku? - Dean Ambrose - 22-05-2016 07:05

Nie mogę wysłać na swoje. Też je muszę połączyć z kartą Visa/master card itp


RE: Paypal - Jak wypłacić bez banku? - Adriano42 - 22-05-2016 07:10

Może wymień się z kimś w kantorku że Ty Paypal ktoś Ci bank. Po wymianie zamknij konto, stwórz nowe na swoje dane i po kłopocie.


RE: Paypal - Jak wypłacić bez banku? - Dean Ambrose - 22-05-2016 07:32

Mam oryginalne konto na swoje dane i tam mam przypisana swoją kartę, więc na innym koncie tego zrobić nie będę mógł.


RE: Paypal - Jak wypłacić bez banku? - marcel_kk - 22-05-2016 08:00

(22-05-2016 07:05)Dean Ambrose napisał(a):  Nie mogę wysłać na swoje. Też je muszę połączyć z kartą Visa/master card itp

Możliwe że znam rozwiązanie, napisałem PW.


RE: Paypal - Jak wypłacić bez banku? - Dean Ambrose - 22-05-2016 08:22

Już to rozwiazalem. Przelalem "rodzinie", ale musiałem uzupełnić dodatkowe pole z informacjami i przeszło bez łączenia z kartą.

Wyplacajac po 500$ co jakiś czas, fake konto pp może paść?


RE: Paypal - Jak wypłacić bez banku? - Hybrid1990 - 22-05-2016 08:30

(22-05-2016 08:22)Dean Ambrose napisał(a):  Wyplacajac po 500$ co jakiś czas, fake konto pp może paść?

tak, i to szybko


RE: Paypal - Jak wypłacić bez banku? - Dean Ambrose - 22-05-2016 08:38

A jak najlepiej wyplaccac? Mniejsze kwoty, czy większe? Częściej lepiej? Z różnych pp też bedzie dziwnie, bo mogą mi główne zablokować..
I czemu w ogóle blokować? Nie rozumiem tego co im to przeszkadza