Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PokeBits - Zarabiaj BTC grając w grę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PokeBits - Zarabiaj BTC grając w grę! (/Temat-PokeBits-Zarabiaj-BTC-grajac-w-gre-133483)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


PokeBits - Zarabiaj BTC grając w grę! - Fricooo - 21-05-2016 09:44

[Obrazek: wrxic3.png]

PokeBits jest unikalną kombinacją faucetu Bitcoin z grą w stylu RPG. Zaczynasz z 5 punktami energii, które są Ci potrzebne aby ukończyć misje. 1 punkt energii regeneruje się w ciągu 3 minut, co działa jak swego rodzaju faucet. W celu odblokowania następnej misji trzeba ukończyć w 100% poprzednią. Z każdą nową misją nagrody będą stopniowo wzrastać. Jeżeli uzyskasz nowy poziom to twoja energia zostanie całkowicie odnowiona i jej maksymalny poziom zostanie podniesiony o +1. Daje to możliwość zrobienia większej ilości misji.

[Obrazek: 207pzbs.jpg]

[Obrazek: v4ndht.jpg]

Aby zrobić misję klikamy zakładkę Missions na samej górze strony i zaczynamy robić interesujące nas zadanie. Kiedy czas się skończy wystarczy ponownie wejść na stronę i kliknąć Claim, a nagroda pojawi się na naszym koncie.

Przykładowe cechy PokeBits:

> +1 regeneracji punktów energii co 3 minuty
> Maksymalny poziom energii jaki można osiągnąć to 15 (na 1 levelu to 5)
> Zarabiamy satoshi za wykonywanie misji
> Darmowy Mining Level 1 : 500 Satoshi / dzień
> Łatwa rejestracja za pomocą adresu bitcoin
> Wypłaty INSTANT od 25000 satoshi

Mamy także możliwość inwestowania w wydobycie satoshi. Każdy poziom zwiększa wydobycie o 500sat / dzień, a level 1 otrzymujemy za darmo za samą rejestrację.

[Obrazek: banner.gif]

Link: https://www.pokebits.com/?ref=1402

Czysty: https://www.pokebits.com



RE: PokeBits - Zarabiaj BTC grając w grę! - Fox90 - 21-05-2016 11:13

Poszło z refa, zobaczymy co z tego będzie, może w końcu coś ciekawego Smile


RE: PokeBits - Zarabiaj BTC grając w grę! - Fricooo - 21-05-2016 11:19

Dziekuje Smile Równiez liczę, że program pozwoli nam zarobić. Admin naprawdę ciężko pracuje nad projektem i praktycznie co chwilę pojawia się coś nowego. Oczywiście będę tutaj w temacie informował o najważniejszych zmianach Tongue


RE: PokeBits - Zarabiaj BTC grając w grę! - kamson24 - 21-05-2016 13:53

Kiedy zacząłes grac oraz który masz level?


RE: PokeBits - Zarabiaj BTC grając w grę! - Fricooo - 21-05-2016 14:02

Dziś zacząłem zabawę z tym programem i mam 6 level


RE: PokeBits - Zarabiaj BTC grając w grę! - TripleDouble - 21-05-2016 19:14

Fricooo ile juz zarobiles?


RE: PokeBits - Zarabiaj BTC grając w grę! - Fricooo - 21-05-2016 19:30

Dzisiaj zacząłem i zdobyte mam 6k satoshi ale nastawiam się na zdobywaniu poziomów i przechodzeniu do następnych miast aby zarabiać normalne sumy w przyszłości.


RE: PokeBits - Zarabiaj BTC grając w grę! - Fox90 - 21-05-2016 19:46

Ja dopiero teraz zorientowałem się że można sobie dodatkowo dodawać +1 energi co 5 minut za adfly, ale i tak nie wiem jak tak szybko wbiłeś 6 level Smile


RE: PokeBits - Zarabiaj BTC grając w grę! - Fricooo - 21-05-2016 19:51

(21-05-2016 19:46)Fox90 napisał(a):  Ja dopiero teraz zorientowałem się że można sobie dodatkowo dodawać +1 energi co 5 minut za adfly, ale i tak nie wiem jak tak szybko wbiłeś 6 level Smile

Obecnie już mam 11 level Smile Po prostu zamiast skupiać się na liczbie satoshi za zadanie na razie staram się robić wszystko by jak najszybciej awansowac na wyższy poziom i odblokować kolejne miejsce


RE: PokeBits - Zarabiaj BTC grając w grę! - Fox90 - 21-05-2016 20:08

Też tak robie, tyle że do wbicia 5 levelu potrzebuje 1k pkt, a zbieram 200 i mam brak energi, więc nie wiem jakim ty cudem tak szybko to robisz.