Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instagram - darmowe nabijanie - jak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Instagram - darmowe nabijanie - jak? (/Temat-Instagram-darmowe-nabijanie-jak-133479)

Strony: 1 2


Instagram - darmowe nabijanie - jak? - Fsociety - 21-05-2016 09:14

Hejo,

Znacie jakieś darmowe sposoby, by ponabijać sobie na Instagramie followersów jak i lajki pod zdjęciami?

Za pomoc będe bardzo wdzięczny Wink


RE: Instagram - darmowe nabijanie - jak? - mahuzz - 21-05-2016 10:03

addmefast, like4like, lajkuj, inne tego typu serwisy.

szukaj pod hasłami 'social media exchange'


RE: Instagram - darmowe nabijanie - jak? - Dante_/ - 21-05-2016 10:35

Jak dla mnie nie ma co się bawić w "puste" followersy, lepiej poświęcić trochę czasu na followanie innych ludzi, oczywiście z botem było by o wiele lepiej.


RE: Instagram - darmowe nabijanie - jak? - mahuzz - 21-05-2016 12:58

(21-05-2016 10:35)Dante_/ napisał(a):  Jak dla mnie nie ma co się bawić w "puste" followersy, lepiej poświęcić trochę czasu na followanie innych ludzi, oczywiście z botem było by o wiele lepiej.

Ale nie ma to sensu jeśli chce nabić followy dla wiarygodności. Przykładowo pod landing page. Tym bardziej jeśli działa blackhatowo.


RE: Instagram - darmowe nabijanie - jak? - Fsociety - 21-05-2016 18:52

Dziekowac chociaz juz korzystalem z powyzszych i myslalem ze jest jakis inny ninja sposob ale okej Big Grin


RE: Instagram - darmowe nabijanie - jak? - mahuzz - 21-05-2016 20:13

ewentualnie follow a potem unfollow botem - ktos moze sie zainteresować, lub 'chcieć być miłym' i oddać Lol


RE: Instagram - darmowe nabijanie - jak? - Fsociety - 22-05-2016 07:45

Tylko z tego co wiem to jeżeli samemu follow'uje / lajkuje to są po dłuższej chwili limity / blokady - chyba, że się mylę
A co do bota to możesz konkretniej opisać sprawę? Gdzie mogę takiego dorwać?


RE: Instagram - darmowe nabijanie - jak? - lolek95 - 22-05-2016 08:09

Zapraszam na farmalike.pl , przy większych zamówieniach zniżki. A dla forumowiczów kod rabatowy. Żeby nie było za łatwo, znajdziesz go gdzieś na forum . Smile


RE: Instagram - darmowe nabijanie - jak? - mahuzz - 22-05-2016 08:38

(22-05-2016 07:45)Fsociety napisał(a):  Tylko z tego co wiem to jeżeli samemu follow'uje / lajkuje to są po dłuższej chwili limity / blokady - chyba, że się mylę
A co do bota to możesz konkretniej opisać sprawę? Gdzie mogę takiego dorwać?

NinjaGram, był na forum ostatnio w wersji nulled - za darmo. ustawiasz dobry delay i leci z automatu Smile


RE: Instagram - darmowe nabijanie - jak? - Fsociety - 22-05-2016 20:57

Wszystko zgrabnie i ładnie, ale żeby "zarobić" followersy czy lajki to sam muszę follować innych a jak wiadomo nie każdy spowrotem zaffolowuje, więc wychodzi na to że sam będę follował więcej osób niż inni mnie a tego bym nie chciał