Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam prace programistyczne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wykonam prace programistyczne (/Temat-Wykonam-prace-programistyczne-133389)



Wykonam prace programistyczne - Hosiek - 18-05-2016 19:04

Witam, nazywam się Patryk, mam 21 lat i od 8 lat Hobbistycznie zajmuje się programowaniem – głównie stron internetowych. Jako iż jest to moje Hobby, chciałbym swoje umiejętności oraz sprawiającą przy tym przyjemność przekształcić w dodatkową pracę. Tworzenie stron internetowych jest u mnie praktycznie na nieograniczonym poziomie. Potrafię kodować projekty używając języka HTML5+CSS3 oraz Programować w językach PHP5 oraz Javascript (głownie JQuery) używając bazy danych MySQL(i). Znam też języki C, C++, C#, Pawn, Squirrel oraz Lua lecz obecnie chciałbym zając się jedynie językami przeznaczonymi do WWW. Wdrożenie projektu w Wordpress, Joomla, Drupal PHPFusion, ExtremeFusion, PHPBB, MyBB, oraz IPB to dla mnie jak dla wielu posmarowanie chleba masłem. Jako iż tworze również własne CMS od podstaw, potrafię zaprogramować strony bazujące na całkowicie nowej idei. Na obecny czas interesowały by mnie jednak mniejsze prace jak właśnie kodowanie stron pod gotowe już CMS, jeśli jednak dostałbym dobrą propozycje, byłbym gotowy zakodować oraz zaprogramować strony pod specjalne projekty z wymaganiami których CMS’y nie oferują. Nawiązanie współpracy z grafikiem który posiada stałe zlecenia lecz nie posiada umiejętności kodowania/programowania również było by dla mnie bardzo interesujące. Ceny moich usług mogę przedstawić po otrzymaniu projektu graficznego który ma być przekształcony w działającą stronę WWW.
Kontaktować można się ze mną poprzez Prywatną wiadomość na tym forum, maila([email protected]) bądź pisząc wiadomość FB (link do profilu)


RE: Wykonam prace programistyczne - Wixx - 18-05-2016 20:25

Podrzuć na PW jakieś próbki kodu PHP, ewentualnie link do kontan na Github


RE: Wykonam prace programistyczne - Hosiek - 18-05-2016 21:27

Poniżej zamieszcza screena struktury plików własnego systemu pisanego od zera(jeszcze nie skończony) - kod to oczywiście obiektówka zawierająca podział MVC. Niestety całej struktury plików nie złapało, lecz wyraźnie można rozpoznać iż nie jest to żaden gotowy system CMS.
[Obrazek: 05529376691151137089.png]


RE: Wykonam prace programistyczne - coffee - 19-05-2016 05:05

Chyba lepiej by było, gdybyś dodał ten temat do działu "wykonam"


RE: Wykonam prace programistyczne - radek0389 - 19-05-2016 11:13

Miałbym małe zlecenie. Dogranie działania serwisu, tj. przenosiłem serwis na inny serwer i mam parę błędów jeżeli chodzi o działanie bazy danych. Jak jesteś zainteresowany do pisz na PW, dam ci więcej szczegółów.


RE: Wykonam prace programistyczne - coffee - 24-05-2016 21:14

Nie często korzystam z usług innych osób, jednak teraz się skusiłem. Jestem w pełni zadowolony. Strona wykonana w bardzo szybkim czasie, dokładnie tak jak chciałem, by wyglądała. Kontakt również jest bardzo dobry, nie było momentu bym musiał dłużej czekać na odpowiedź. Z pełną świadomością mogę powiedzieć, że autor tematu zna się na rzeczy i profesjonalnie podchodzi do wykonywania usług.

10/10.


Wykonam prace programistyczne - Hybrid1990 - 18-02-2024 17:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.