Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najbardziej wkurza Cię... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Najbardziej wkurza Cię... (/Temat-Najbardziej-wkurza-Cie-133350)



Najbardziej wkurza Cię... - rachman - 17-05-2016 23:49

Dawajcie co Was najbardziej wkurza. Co dzień czy od święta - nie ważne. Angry
Wywalcie to z siebie tutaj i niech tu zostanie, może komuś ulży Wink może ktoś złapie do tego większy dystans lub uzyska jakąś radę jak sobie radzić z tym Smile


RE: Najbardziej wkurza Cię... - coffee - 18-05-2016 00:30

To, że mieszkam jeszcze z rodzicami i zawsze z jakiegoś powodu jest głośno w domu. Najczęściej wtedy, kiedy się uczę :/.


RE: Najbardziej wkurza Cię... - rachman - 18-05-2016 00:32

Może stopery/słuchawki sobie spraw coś zawsze pomogą Wink


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Begrezen - 18-05-2016 02:05

najbardziej mnie wkurza jak od kilku dni nikt się nie wypowiada w tematach w offtopicu i nie ma z kim spamować Sex impreza
a jeszcze bardziej jakies smieszne warny, a prosby wyjasnienia są traktowane w ten sposób "jeszcze cos powiesz to wylecisz" impreza ale tak naprawde bardzo mnie to podnieca Sex
mefedron dziwna rzecz nie powiem Rolleyes


RE: Najbardziej wkurza Cię... - bananmma - 18-05-2016 14:53

Mnie najbardziej denerwuje oczywiście konkurencja w zarabianiu pieniędzy oraz codzienne frajerstwo/debilstwo wśród ludzi. Dlatego wolę przebywać w swoim ulubionym towarzystwie i chodzić swoimi ścieżkami a nie tam gdzie ktoś mi mówi.


RE: Najbardziej wkurza Cię... - mintek14 - 18-05-2016 15:15

Mnie wkurzaja ludzie w komunikacji miejskiej,zawsze tłoki, jakby nie mogli jeździć o innej porze niz ja Big Grin


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Karewer - 19-05-2016 06:37

1. Stare mohery na ulicy, kiedy się spotkają, a jedna jest na rowerze. Często schodzą z drogi rowerowej na część chodnika przeznaczoną dla pieszych i pierd*** tarasując przejście.

2. Święte krowy z wózkami idące całym chodnikiem.

3. Głąby nie potrafiące parkować, zajmując przy tym 2 miejsca parkingowe, bo albo zajeżdżają i parkują po skosie, albo przy samej linii tak, że na drugim miejscu parkingowym nie można otworzyć drzwi od samochodu.

4. Wszystkie padalce, które wywalają w parku jakieś ziemniaki, kości z kurczaka, buraki, ryż, czekoladę, a wszystko to podobno dla PTASZKÓW beka


RE: Najbardziej wkurza Cię... - California - 19-05-2016 07:41

Najbardziej wkurza mnie chamstwo wśród kasjerek, płacę to wymagam. Powinni mieć na tyle drobnych, żeby móc normalnie wydać z 50-100-200.


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Kede - 19-05-2016 17:06

Że nie mam hajsu... Big Grin A cudowne patenty kończą się tym, że jestem w plecy Big Grin


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Assasinoo - 24-05-2016 12:03

Wkurza mnie mój pies, który mnie rano budzi, abym go wyprowadził na dwór. Wskoczy na łóżko, podejdzie blisko głowy i zacznie szczekać lub warczeć Undecided Rasa shih-tzu, i taki mały pies rządzi mną, i decyduje o której godzinie wstanę.