Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nabijanie wyświetleń na YouTube 301+ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Nabijanie wyświetleń na YouTube 301+ (/Temat-Nabijanie-wyswietlen-na-YouTube-301-133297)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nabijanie wyświetleń na YouTube 301+ - war43 - 16-05-2016 23:05

A to akurat wiadomo, metodę trzeba skalować.
Na dniach planuję wrócić do promocji na YouTube, więc spróbuję ustawić VPSa, zobaczę ile czasu mi to zajmie i dopiero będę w stanie stwierdzić, czy różnica cen (porównując do QQTube) jest warta poświęconego czasu Smile


RE: Nabijanie wyświetleń na YouTube 301+ - fusek - 17-05-2016 05:46

Ekstra!
A co do tego freedom.tm - czy mozna miec mieszane reklamy - t.j. adsense +freedom.tm czy wtedy na naszych filmach wyswietlaja sie tylko reklamy tej sieci freedom?


RE: Nabijanie wyświetleń na YouTube 301+ - Waldes93 - 17-05-2016 06:20

Pasowałoby wybić clash royale gems hack do top10 chociaż . Anka wczoraj nie miałem neta coś robili. Dziś zarejestruje się wszędzie od ciebie i pomożesz mi ogarnąć te vpsySmile


RE: Nabijanie wyświetleń na YouTube 301+ - siuvax - 17-05-2016 07:37

(16-05-2016 23:02)AnnaKa napisał(a):  @[war43] Jeśli o to chodzi to sposób dobry ale nie na jednym VPS'ie. Najlepiej mieć kilka VPS oraz kilka filmów aby rozłożyć nabijanie wyświetleń. Ale to już mogę pomóc jako mentor. Smile

Gdzie mentorujesz? W Hotcash?


RE: Nabijanie wyświetleń na YouTube 301+ - AnnaKa - 17-05-2016 11:58

@[fusek] Reklamy są od freedom, oni wyświetlają reklamy AdSensowe tyle że Oni nam płacą a nie Google. I mamy mniejszy % zarobków ale też dużo niższy próg wypłaty bo próg wynosi 0.01$ na PayPal.

@[Waldes93] VPSy są opisane bodajże na pierwszej stronie przez kogoś Smile Tyle, że program którym bym polecał to zrobić to PuTTy.

@[siuvax] Tak w Lead.Network (Stary HotCash)


RE: Nabijanie wyświetleń na YouTube 301+ - matimus - 17-05-2016 14:08

@[AnnaKa] Przepraszam, moja wypowiedź miała charakter tylko żartobliwy Smile


RE: Nabijanie wyświetleń na YouTube 301+ - AnnaKa - 17-05-2016 18:58

@[matimus] Wiem ale wolałem to sprostować ponieważ różni ludzie są na forum.
Dlatego wolałem pokazać jak jest zanim zacznie ktoś głupoty pisać.


RE: Nabijanie wyświetleń na YouTube 301+ - fusek - 17-05-2016 20:26

@[AnnaKa] w tym freedom.tm konto zeby bylo zaakceptowane musi miec wylaczone zarabianie na adsense? Czy nei moze nigdy wczesniej zarabiac na adsense?
a gdyby tak kredyty z websindyc dac na filmy yt zarabiajac na adsense - bedzie banik?Smile


RE: Nabijanie wyświetleń na YouTube 301+ - AnnaKa - 17-05-2016 20:34

@[fusek] Jak już pisałem jeśli nie ma się ruchu REALNEGO w dużej większości nie radzę tak robić bo na 100% będzie ban. Freedom nie wymaga tego aby wcześniej zarabiać na AdSense jednak konto jakiś czas jest zatwierdzane.


RE: Nabijanie wyświetleń na YouTube 301+ - olekn1 - 17-05-2016 22:23

Świetny poradnik Wink Jak wejdę na komputer to dam reputa

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka