Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dochód pasywny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dochód pasywny (/Temat-Dochod-pasywny-133287)

Strony: 1 2


Dochód pasywny - lukasz00-94 - 16-05-2016 14:53

Witam, chciałbym poznać wasze opinie, w jakim kierunku powinienem się edukować chcąc wyrobić sobie dochód pasywny(nie jestem pewny czy to dobre określenie). Obecnie pracuje fizycznie i warto byłoby sobie dorobić nawet te 200-300 zł miesięcznie Smile Jestem w stanie na to poświęcić 2-3 godziny dziennie, czytam to forum czasami już od jakiegoś czasu ale głownie z ciekawości jak radzą sobie forumowicze niż sam próbuję coś działać dlatego sam nie wiem za co się najlepiej zabrać Tongue


RE: Dochód pasywny - mahuzz - 16-05-2016 14:57

2-3 godziny dziennie to 4 stówki zarobisz na spokojnie na spamie Big Grin

Jeśli chodzi o pasywny zarobek to zapraszam do mojego dziennika pracy (jak narazie lekko zawieszony przez masę pracy) i na pw - wszystko wytłumaczę.


RE: Dochód pasywny - dariuszxdd - 16-05-2016 15:17

Zarobek pasywny powinien sam ci wskakiwać na konto Smile

Ja zajmuje się zarabianiem pasywnym od ponad roku.

*Sory, muszę poświęcić dziennie ok 30 minut..


RE: Dochód pasywny - fejQ - 16-05-2016 15:26

Na ewhoringu przy subach pracujac 2-3 h dziennie spokojnie dasz rade 50 zl dziennie wyciągnąć przy minimalnych umiejętnościach Wink


RE: Dochód pasywny - jamroczik - 16-05-2016 15:33

EW jak masz pare groszy do zainwestowania to polecam http://goo.gl/u0oqGm


RE: Dochód pasywny - Lanserek - 16-05-2016 15:34

Zostanie pożyczkodawcą, czyli np. pożyczki społecznościowe
Licencje na różne programy/piosenki/grafiki etc
Zautomatyzowanie biznesy
Różne subskrybcje
Nieruchomości
Strony generujące ruch


Tyle mi do głowy przyszło na tą chwilę


RE: Dochód pasywny - cezar78 - 20-05-2016 07:50

e-whoring to nie dochód pasywny, przestajesz działać, kasa przestaje lecieć. Pasywny jest wtedy jak raz coś zrobisz i kasa leci sama. Reklamuj jakiś program partnerski. Nałapiesz refów i będą robić na ciebie a ty będziesz leżał. Promuj np program partnerski ceneo.pl daja 10% od tego co każdy ref zarobi. Opisz ten program na swoim blogu dokładnie, zachęć do zapisania się a potem wbijaj na inne blogi i pisz do właścicieli że mogą łatwo zmonetyzować swojego bloga w pp ceneo bo pasuje on do każdej niszy prawie i podawaj swojego linka. Pisz na babskich blogach bo baby są bardziej łatwowierne i mniej cięte na spam, najlepiej też podawaj się za babe.


RE: Dochód pasywny - Waldes93 - 20-05-2016 08:12

Wrzucaj filmy na yt. Do tego w opisie dawaj link do swojego landing page np promując grę lol rp hack,robisz landing pod lola do tego ładny gateway i pasywka. Możesz też wstawić link z ppi. Oczywiście pasywka będzie jak się wbijesz do top20 min.


RE: Dochód pasywny - Server - 20-05-2016 19:11

Najlepszy i najpewniejszy dochód pasywny to jest Google AdSense
Tak prawdę mówiąc, jeśli zagwarantujesz sobie niezłą siatkę poleconych, którzy są aktywni, na nich też sporo zarobisz i to tyczy się każdego serwisu Smile


RE: Dochód pasywny - full2000 - 20-05-2016 19:25

(16-05-2016 15:17)dariuszxdd napisał(a):  Zarobek pasywny powinien sam ci wskakiwać na konto Smile

Ja zajmuje się zarabianiem pasywnym od ponad roku.

*Sory, muszę poświęcić dziennie ok 30 minut..

Tak, aczkolwiek żeby "sam wskakiwał" to najpierw trzeba coś zrobić Smile
Polecam autorowi zapoznanie się np. z moją stroną http://make-money.pl
Model biznesowy Revenue Shares prężnie się rozwija - to przyszłość ...