Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Olszi zarabia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Olszi zarabia (/Temat-Olszi-zarabia-133277)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Zbieram na Lanosa w gazie :D - hubi9 - 28-05-2016 14:33

Ładnie Ci idzie widze Big Grin


RE: Zbieram na Lanosa w gazie :D - Olszi - 29-05-2016 16:20

Czas podsumować weekend i pomyśleć nad nadchodzącym tygodniem.
Giełda zamknięta więc działało się na innych stronkach.
Na MyPay udało się zarobić stóweczkę z hakiem
[Obrazek: 32eaa68568b3.jpg]

Co do forexa:
Prognozy wskazują, że ceny ropy mają w nadchodzącym tygodniu pójść do góry. Mocno w to wierzę i mam nadzieję, że tak będzie.
Jestem też ciekaw sytuacji w Kanadzie. W związku z ostatnimi pożarami wydobycie ropy w Albercie zmalało o 1mln baryłek dziennie. Na ten tydzien przewidziano również posiedzenie OPEC.


RE: Zbieram na Lanosa w gazie :D - Olszi - 31-05-2016 09:59

Ostatnie 2 dni z zarobkami kiepsko. Marnych pare złotych udało się zarobić. Cały czas czekam by ropa poszła mocniej w górę.
Dzisiaj wieczorem/jutro będę robił podsumowanie miesiąca.
A na poprawę humoru przyszła mi dziś z rana trzecia wypłata z forexa Smile

[Obrazek: 1a1a677758c8.jpg]


RE: Zbieram na Lanosa w gazie :D - Olszi - 31-05-2016 15:15

Jest ostatni dzień maja, nie spodziewam się dostać już dziś żadnej wypłaty więc można robić podsumowanie.
Liczę tylko kasę, którą zarobiłem i wypłaciłem w maju.
W maju zarobiłem: 1650zł

Jestem mega zadowolony bo odkąd bawię się w zarabianie przez neta to myślę, że to najlepszy mój miesiąc Smile

Jako, że zdecydowanie wolę pieniadze w postaci fizycznej a nie cyferek na koncie więc sobie wypłaciłem Smile
[Obrazek: fa9541671048.jpg]


RE: Zbieram na Lanosa w gazie :D - DonWestbam - 31-05-2016 21:12

Malina Big Grin Gratulacje Wink

Mi za to strzeliła po drodze do pracy opona, i na zapasie wróciłem do domu. Przynajmniej pogram se na plus pińcet Big Grin


RE: Zbieram na Lanosa w gazie :D - Olszi - 31-05-2016 21:38

(31-05-2016 21:12)DonWestbam napisał(a):  Malina Big Grin Gratulacje Wink

Mi za to strzeliła po drodze do pracy opona, i na zapasie wróciłem do domu. Przynajmniej pogram se na plus pińcet Big Grin

Nic się nie martw. Teraz to nawet prezydentowi się zdarza Big Grin


RE: Zbieram na Lanosa w gazie :D - DonWestbam - 31-05-2016 21:57

No to fakt Big Grin Ale oponę tak rozpruło że się w głowie nie mieści. A Ford do tego tak sprytnie montuje zapas pod spodem że 2h kombinowałem jak to wyjąć Big Grin


RE: Zbieram na Lanosa w gazie :D - Bazor - 01-06-2016 00:34

Ogromny szacun za takie osiągnięcie !
Mimo, że sam tyram fizycznie w pracy za 10zł na godzine na czarno i codziennie trzeba słuchać darcie ryja szefa to takie dzienniki jak i widok kaski motywuje do działania na zrobieniu coś więcej niż oglądaniu zarabiam.com Big Grin


RE: Zbieram na Lanosa w gazie :D - Olszi - 01-06-2016 10:16

Czerwiec nie zaczyna się optymistycznie.
Kupiłem ropę i nie przewidziałem, że tak mocno cena pójdzie w dół. Kończą mi się środki i jeśli ropa nie skoczy do góry to będę w czarnej du...

Dzięki za miłe komentarze.Fajnie, że ktos czyta ten dziennik. Większość z tych 1650zł wydałem dziś na zapisanie się na kurs. 1150zł wydane, dodatkowo zabulę 100zł za badania. To teraz zbieramy na autko Big Grin


RE: Zbieram na Lanosa w gazie :D - CichoCiemny - 01-06-2016 14:20

No tragedia, ja wczoraj w najmniej odpowiednim momencie kupiłem i dupa, a kasy coraz mniej się robi.
Myślisz ze te posiedzenie OPEC coś zmieni ?