Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] (/Temat-Prosty-sposob-na-niemaly-zarobek-dzieki-graniu-w-gry-mozliwosc-stworzenia-zaplecza-133223)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - AlucyBlue - 16-05-2016 08:08

Strona działa, jeśli chodzi o masterki, to jak już ustaliliśmy, nie jest to wina strony tylko problem samego lola. W csgo wszystko działa, musicie po prostu zaczekać aż ktoś z riotu upora się z problemem niezapisujących się masterek. Smile


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - matid - 16-05-2016 10:34

Ja sie zarejestrowalem wczoraj o 21 i odrazu potwierdzilo mi masterki (server euw)


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - AlucyBlue - 16-05-2016 10:39

Możliwe że wszystko jest już okay Smile

edit, właśnie się dowiedziałem od supportu że reflinki działają tylko bezpośrednio wysłane na email, oraz że jest ograniczenie do 10 reflinków. Więc gdyby ktoś chciał zostać moim refem to może śmiało pisać na pw Big Grin


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - zee997 - 17-05-2016 11:00

Po jakim czasie zalicza DGB po zakonczonym meczu ?


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - aranes010 - 18-05-2016 07:58

W koncu udalo mi sie potwierdzic konto, jednak powstal kolejny problem.
Nie nalicza mi dgb. Myslalem ze co 8h nalicza te punky, bo cos tam jest o tym wspomniane ale po 2 dniach dalej mam Total DigiBytes Earned: 0.0 Nie wiem o co chodzi, konto potwierdzone, zagralem kilka meczy dla sprawdzenia rankedy i normale wciaz nic.
Jakies porady?
@AlucyBlue Dzieki, dziala Big Grin


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - AlucyBlue - 18-05-2016 11:39

(17-05-2016 11:00)zee997 napisał(a):  Po jakim czasie zalicza DGB po zakonczonym meczu ?
Około 2-8 godzin Smile
(18-05-2016 07:58)aranes010 napisał(a):  W koncu udalo mi sie potwierdzic konto, jednak powstal kolejny problem.
Nie nalicza mi dgb. Myslalem ze co 8h nalicza te punky, bo cos tam jest o tym wspomniane ale po 2 dniach dalej mam Total DigiBytes Earned: 0.0 Nie wiem o co chodzi, konto potwierdzone, zagralem kilka meczy dla sprawdzenia rankedy i normale wciaz nic.
Jakies porady?
Wcisij "digibyte me" przy swojej postaci Smile


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - djeerg - 18-05-2016 13:24

Też macie błąd przy dodawaniu konta z Eu Nordic and East? Ja mam już od 2 dni Sad


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - AlucyBlue - 18-05-2016 13:30

Mozliwe ze pokręciłeś cos z nickiem Smile


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - djeerg - 18-05-2016 18:09

to nie ma nic wspólnego z nickiem. SS tutaj https://scr.hu/qP5ow3
Dodam jeszcze, że miałem dodane tam jedno konto właśnie z Eu Nordic and East i je usunąłem z powodu błędu w nicku. Od razu po usunięciu chciałem dodać nowe ale wyskakiwał ten błąd.


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - wiezaawieza - 18-05-2016 18:53

(18-05-2016 13:30)AlucyBlue napisał(a):  Mozliwe ze pokręciłeś cos z nickiem Smile

Nie zobaczyłem jeszcze strony, bo mam kupę roboty chwilowo ale mam kilka pytań Big Grin

1. Czy są jakieś zasady grania w lola narzucone przez digibyte czy po prostu można grać samemu i tyle?
2. Zalicza za granie na botach?
3. Jest dzienny limit grania tam / nabijania digybitów?

//Edit 4. Czemu nie można dodać LoL summoner'a z EUNE? Nie ma takiej opcji do wyboru ;9