Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam lub zamienię grupę na facebooku 33345+ członków (typu poznam nowe osoby) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam lub zamienię grupę na facebooku 33345+ członków (typu poznam nowe osoby) (/Temat-Sprzedam-lub-zamienie-grupe-na-facebooku-33345-czlonkow-typu-poznam-nowe-osoby-133192)



Sprzedam lub zamienię grupę na facebooku 33345+ członków (typu poznam nowe osoby) - dirtr - 14-05-2016 11:39

1.Nazwa przedmiotu :Sprzedam grupę na facebooku 33345+ członków typu poznam nowe osoby.
2.Opis przedmiotu :
Grupa posiada 33345+ dodanych znajomych realnych z różnych fejk kont, bardzo dużo ludzi doszło sami od siebie.
W grupie nigdy nie były dodawane żadne posty ze spamem, doładowaniami itd, a spam z komentarzy na bieżąco jest usuwany, a użytkownik banowany na stałe.
Do grupy codziennie przybywa od 20 do nawet 200 osób
Do grupy codziennie jest dodawanych około 40 postów nie licząc spamu.
Grupa jest ustawiona jako publiczna dlatego też wszyscy widzą grupę i jej posty, ale akceptować może je tylko administrator przez co uniknąłem zbędnego spamu (można zmienić tę opcje na automatyczne zatwierdzanie)
Grupę założyłęm i prowadziłem od początku sam z dziewczyną.
Linka podam osobą, którzy będą na prawdę zainteresowani grupą.
Na grupię zarobiłem około 150zł na samym sprzdawaniu reklamy w serwisie olx i tutaj forum (nie spam głównie kanały yt lub fanpage)
Zamienię grupę za jakiś fajny fanpage (najlepiej o grach, konkursach) lub sprzedam za 100zł
3.Zdjęcia : NA PW
4.Kontakt : PW pod postem lub GG 53754076
5.Cena : 100zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal


RE: Sprzedam lub zamienię grupę na facebooku 33345+ członków (typu poznam nowe osoby) - Takimyk - 14-05-2016 11:44

WTF ? Sprzedałeś mi przed chwilą reklamę na tej grupie a teraz widzę wiadomość że sprzedajesz całą grupę ? Więc ocb ? Zwłaszcza że pisałeś iż możliwa jest reklama na dłuższy czas, czegoś tu nie rozumiem ...


RE: Sprzedam lub zamienię grupę na facebooku 33345+ członków (typu poznam nowe osoby) - Userer00 - 14-05-2016 11:49

100zl? 30 tys czlonkow... Takoe grupy mozna kupic za 5zl...


RE: Sprzedam lub zamienię grupę na facebooku 33345+ członków (typu poznam nowe osoby) - dirtr - 14-05-2016 12:40

(14-05-2016 11:44)Takimyk napisał(a):  WTF ? Sprzedałeś mi przed chwilą reklamę na tej grupie a teraz widzę wiadomość że sprzedajesz całą grupę ? Więc ocb ? Zwłaszcza że pisałeś iż możliwa jest reklama na dłuższy czas, czegoś tu nie rozumiem ...

Spokojnie grupy nie zamierzam sprzedać do końca trwania reklamy, oraz jak będziesz chciał przedłużyć Smile

(14-05-2016 11:49)Userer00 napisał(a):  100zl? 30 tys czlonkow... Takoe grupy mozna kupic za 5zl...

To idź i kup. Po co spamujesz?


RE: Sprzedam lub zamienię grupę na facebooku 33345+ członków (typu poznam nowe osoby) - MrDream - 16-05-2016 11:54

Witam!

Czy oferta jest aktualna? Jeśli tak proszę na priv link do Twojej grupy.

Pozdrawiam,
Dan


RE: Sprzedam lub zamienię grupę na facebooku 33345+ członków (typu poznam nowe osoby) - damianox1122 - 16-05-2016 13:20

Ja kupiłbym reklamę na tej grupie, bo mam stronę http://www.uwodzeniekobiet.pl i idealnie tam pasuje Big Grin
Jak chcesz to pisz PW Big Grin


RE: Sprzedam lub zamienię grupę na facebooku 33345+ członków (typu poznam nowe osoby) - mativip - 16-05-2016 15:38

mogę prosić o link na pw?


RE: Sprzedam lub zamienię grupę na facebooku 33345+ członków (typu poznam nowe osoby) - Takimyk - 16-05-2016 19:26

Nie polecam, kupiłem tam reklamę po 5 dniach ledwo 8 klików, grupa całkowicie sztuczna, nie ma opcji żeby przy takiej ilości osób było ledwo 8 klików, wiem z doświadczenia, nawet gdyby 1/3 z tego było normalna byłoby tego więcej ...

[Obrazek: BitlyThepowerofthelink..jpg]

[Obrazek: POZNAMNOWEOSOBY-.jpg]


RE: Sprzedam lub zamienię grupę na facebooku 33345+ członków (typu poznam nowe osoby) - MrDream - 16-05-2016 20:23

Takimyk, podrzuć mi proszę link do grupy, bo doszukać się nie mogę, a sprzedawca jak na razie zamarł

Pozdrawiam,
Dan


Sprzedam lub zamienię grupę na facebooku 33345+ członków (typu poznam nowe osoby) - Klin - 18-07-2016 01:23

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.