Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) (/Temat-CELE-dniowka-100-i-podroz-dookola-swiata-133189)

Strony: 1 2 3


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - eciver - 15-05-2016 21:03

Będziesz nagrywał własne filmy o gotowaniu?


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - patryk574 - 15-05-2016 21:24

tak będę Big Grin zawsze chciałem to zrobić Big Grin


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - patryk574 - 16-05-2016 06:05

Jestem zawodowym kierowcą a w poniedziałki zawsze jest najwięcej pracy, nie wiem czy znajdę dzisiaj czas Sad
wczoraj się udało pozyskać 2 fanów na FP, moi pierwsi Huh

PLAN NA DZISIAJ
zrobić cokolwiek

ZAROBEK
Projekt A
zatwierdzony 0$ ogólny 9.96$
Projekt B
0$ oczekuje na akceptacje do sieci partnerskiej

PROBLEM
problem na dziś : brak czasu


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - mahuzz - 16-05-2016 07:54

Może to głupie pytanie na forum dla zarabiajacych, ale podrzucisz link do kanału? Chociażby na priv Wink


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - patryk574 - 17-05-2016 13:35

(16-05-2016 07:54)mahuzz napisał(a):  Może to głupie pytanie na forum dla zarabiajacych, ale podrzucisz link do kanału? Chociażby na priv Wink

jasne i tak miałem wrzucić link tylko chciałem trochę uporządkować kanał Smile
jakby ktoś pytał to nagrywam kamerą GoPro 4 Black ( wiem ,że nie profesjonalny sprzęt ale innego nie mam Sad )
https://www.youtube.com/channel/UCdiQC4ts7okTdUBwiu93lEA

dostałem wiadomość od sieci partnerskiej ,że muszę wrzucić jeszcze jeden film, będę musiał skleić coś na szybko jakąś duperele "zapychacza" Big Grin


PLAN NA DZISIAJ
Projekt A
-lekki spam
-spróbuje pozyskać fanów na FP
Projekt B
-Przygotowanie się do nagrania filmu

ZAROBEK
Projekt A
zatwierdzony 0$ ogólny 9.96$ +2.98$ = 12.94$
Projekt B
0$ oczekuje na akceptacje do sieci partnerskiej

może przystąpić do jakiejś grupy "share for share" tylko gdzie takiej szukac ?


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - patryk574 - 18-05-2016 15:49

ehhh mało czasu dzisiaj Sad ale spróbuje pozyskać paru fanów Smile


PLAN NA DZISIAJ
Projekt A
-błaganie o fanów Big Grin
Projekt B
-Przygotowanie się do nagrania filmu

ZAROBEK
Projekt A
zatwierdzony 0$ ogólny 12.94$ +3.93$ = 16.87$
Projekt B
0$ oczekuje na akceptacje do sieci partnerskiej


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - wiezaawieza - 18-05-2016 17:29

Mógłbyś trochę popracować nad jakością filmików / obróbką. Popatrz na inne kanały choćby nawet FoodEmperior czy jak on tam ma ;D Zadbaj o światło i na koniec ładnie przygotuj danie na talerzu. To głównie przyciąga widzów chyba ;D A ogólnie to gratuluję pomysłu i tego, że się realizujesz. Powodzenia !

Ps: Wiem, że teraz walczysz o sieć partnerską ale takie filmiki jak opening Cyprus Delight za 10zł (z tego co patrzyłem na necie Big Grin) nie są potrzebne raczej Big Grin

Polecam ci też zalajkować różne strony na facebooku z "Food" w nazwie. Co chwilę dają jakieś filmiki z przepisami, które na fejsie ogląda nawet kilka milionów osób, a tych filmików nie ma na youtubie. Jakbyś sam zrobił filmik na podstawie ich przepisów to też będzie profit Big Grin


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - Miko93PL - 18-05-2016 17:52

Trzymam kciuki, z pewnością Ci się uda Smile


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - patryk574 - 18-05-2016 19:15

tak tylko ,że FoodEmperor używa lustrzanki do nagrywania a ja mam tylko kamerę sportową Sad oświetlenie też kosztuje, na razie nagrywam na tym co mam
tak wiem te słodycze to tylko po to aby mnie dodali do tej sieci
nie mam także profesjonalnego programu do obróbki, używam na razie gopro studio


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - Krechaman - 18-05-2016 20:19

Świetnie się bawiłem przy tym unboxingu Big Grin

Nie musisz mieć sprzętu za kilka tysięcy. Może masz jakiś smartfon z dobrą kamerą? Jakąś zetkę, note'a, galaxy czy co tam jeszcze jest.
Statyw to 60-80zł, który da się ustawić gdzieś na 160-170cm. Do oświetlenia zwykła mocniejsza żarówka, która daje białe światło. Softbox można zrobić za grosze. https://www.youtube.com/watch?v=hMHLmjKUXRQ
Wystarczy chcieć i można odwalić ładną prowizorkę. W obiektywie tego nie będzie widać Big Grin
Planujesz coś w stylu foodemperora, coś bardziej jak kocham gotować z pełną facjatą czy głuchonieme filmy z napisami? ^^

Ja zawsze chciałem kręcić coś w podobie vlogów, ale chyba nie mam odwagi i gadanego przed kamerą.
Będę obserwował