Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam skrypt lub bota do wysyłania masowo wiadomości znajomym na Facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Szukam skrypt lub bota do wysyłania masowo wiadomości znajomym na Facebooku (/Temat-Szukam-skrypt-lub-bota-do-wysylania-masowo-wiadomosci-znajomym-na-Facebooku-133169)



Szukam skrypt lub bota do wysyłania masowo wiadomości znajomym na Facebooku - aero2 - 13-05-2016 17:14

Witam.

Szukam skryptu lub bota do wysyłania masowo wiadomości znajomym na Facebook, wujek Google nic mi nie pokazuje działającego.

Próbowałem skrypt z http://zarabiam.com/Temat-Wszystkie-skrypty-do-facebooka-98325 nie działa już, tak samo w Facebook Social Toolkit.

Może być darmowy, ale i płatny, aby tylko szybko wysłał delay 0 wiadomości znajomym na Facebook, z góry dziękuję za pomoc.


RE: Szukam skrypt lub bota do wysyłania masowo wiadomości znajomym na Facebooku - dobrydiler - 18-05-2016 16:53

Też poszukuje takiego bota kiedyś był FBP - Facebook Blaster Pro ale teraz nie działa ...


RE: Szukam skrypt lub bota do wysyłania masowo wiadomości znajomym na Facebooku - wiezaawieza - 18-05-2016 19:01

Ostatnio (jakieś 2 tygodnie temu) używałem Facebook Blaster'a i działało.


RE: Szukam skrypt lub bota do wysyłania masowo wiadomości znajomym na Facebooku - aero2 - 18-05-2016 19:32

@[wiezaawieza]
Znajdę gdzieś ten program za darmo do pobrania w miarę nową wersje?Smile


RE: Szukam skrypt lub bota do wysyłania masowo wiadomości znajomym na Facebooku - wiezaawieza - 18-05-2016 19:38

Wydaje mi się, że sam od Ciebie się czegos kiedyś dowiedziałem i nauczyłem więc łap na pw Big Grin