Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pracować chcę, daj mi zajęcie. :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pracować chcę, daj mi zajęcie. :D (/Temat-Pracowac-chce-daj-mi-zajecie-D-133129)



Pracować chcę, daj mi zajęcie. :D - SKOR514 - 12-05-2016 14:24

Siema, zapowiada się dużoooo wolnego czasu i chciałbym na serio zająć się pracą w necie. Możecie mi polecić jakieś serwisy/sposoby na zarobek?
Nie jestem świeży, siedzą w tym trochę i powoli działam w subachsms, planuje delikatnie wejść w HYIP-y. I tutaj pomysły mi się kończą.
Lubię pisać, więc jeśli macie jakieś serwisy które są WYPŁACALNE i maja w miarę stawkę, to bym prosił.
Każdy sposób będzie spoko i będę wdzięczny Big Grin
Mogę się za refy rejestrować Smile
Pozdro Big Grin


RE: Pracować chcę, daj mi zajęcie. :D - qwertybsk - 13-05-2016 11:52

Już Ci daję /// zajęcie na jakiś czas Smile


RE: Pracować chcę, daj mi zajęcie. :D - mahuzz - 13-05-2016 12:12

Suby: leadmore, firesub, eforsa
PPA: astrocash
A z HYIPami wiadomo jak jest - nic pewnego, nie ufalbym pojedynczym jednostkom chcącym refa.


RE: Pracować chcę, daj mi zajęcie. :D - bananmma - 15-05-2016 16:28

Na forum masz ładnie porobione kategorie. Popatrz sobie co najbardziej by Ci pasowało, np. Upload, SUB SMS, Buxy itd. Poczytaj opinie, sam popytaj bo kto pyta nie błądzi Smile Od siebie polecam SUB SMS.


RE: Pracować chcę, daj mi zajęcie. :D - SKOR514 - 15-05-2016 17:34

Na subach w marcu zarobiłem jakieś 1200zł, ogółem koło 3tyś zł wpadło, ale teraz straszna lipa na tym fb...Ciągle mi zasięg ucinają, linki blokują...Masakra, dlatego szukam czegoś innego, bo w subach mi nikt pomóc nie potrafi :v