Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GRA Diamond - miner (BTC) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GRA Diamond - miner (BTC) (/Temat-GRA-Diamond-miner-BTC-133124)

Strony: 1 2 3


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - jutub3d - 23-07-2016 10:25

tak, w oryginalnym poście pisałem

"W tym miejscu jest jeszcze gra „Hi – Lo” ale w nią absolutnie nie grajcie, chyba że chcecie osiągnąć „achevements” ale to są drobniutkie nagrody pocieszenia.

jak to się mówi " been there, done that..."


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - Magisterek - 23-07-2016 10:39

@Up

Wlasnie przed chwila, stan mojego konta wynosil 1,500 diamencikow, gralem niestety w hi-low..

dokupilem 2 boxy chyba 12h i 18h i zostalo mi 7,5k a i do tego z 20k tych zielonych mam ponad 100k bo achivmenty.. haha, fart?


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - jutub3d - 26-07-2016 07:15

Achievementy w Twoim przypadku to niedużo:

1. Play the High Low games 100 times - 5000 zielonych kryształów,
2. Acquire the 18 Hour Deposit Box! - 2000 zielonych kryształów.

może grałeś jeszcze w megarolla albo coś innego "osiągnąłeś" w międzyczasie ;-) ?

Zwróćcie uwagę, że pierwsza gra w mega roll jest właściwie darmowa: Play the roll game once - dostajesz za to 5k diamentów (a tyle właśnie kosztuje jeden spin)


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - jutub3d - 29-07-2016 11:18

Dodam jeszcze, że wypłaty są raz w tygodniu - w niedziele. Żeby otrzymać wypłatę w niedzielę, trzeba zgłosić chęć już w piątek.

[Obrazek: 2uojcx3.png]


Niedobre informacje (o których nie wiedziałem, bo nie wyciągałem nic do tej pory) są takie jak na obrazku - a mianowicie 10k diamentów (czyli 1/5 minimalnej wypłaty) fee (opłata) - czyli sporo

Jednocześnie jak widzicie 50k diamentów to 0.0008 BTC

jeszcze info do adminów - możecie połączyć ten post z poprzednim - moim celem nie było sztuczne podbicie tematu a rzetelna informacja w nim - jak widać o wypłacie.
pozdrawiam


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - Magisterek - 05-08-2016 19:53

@UP

Gralem w mega roll'a bo widzialem to osiagniecie, ale dostalem 200 tysiecy ponad zielonych, na ten moment mam ich prawie 350 tysi, chyba 3 czarne diamenty albo 2 i 5k niecale diamentow, jakies rady co jak co?


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - jutub3d - 08-08-2016 10:23

@up

musisz zadać dokładniejsze pytanie Smile

jeżeli chodzi o 350k zielonych to .. dozbieraj do 500k i wymień w sklepie na diamenty i tak w kółko.

Czarnymi diamentami zapłać za zupgrade'owanie poziomu kopalni zielonych kryształów.


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - Magisterek - 10-08-2016 01:09

I w sumie o to mi tylko chodzilo, w co najlepiej "zainwestowac" uzbierane. Dzieki.


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - krruma - 17-08-2016 18:49

a ja wciąż nie dostałem maila potwierdzającego mimo że ponawiałem :C


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - jutub3d - 19-08-2016 15:25

@krruma

ale maila potwierdzającego rejestrację czy wypłatę?

tak czy siak sprawdź SPAM

jeżeli to nie pomoże to zarejestruj się z innego maila (u mnie działa wp...)

jeżeli to nie zadziała napisz mi swój nick /login / adres email z jakiego próbowałeś się rejestrować to się odezwę do adminów w Twoim imieniu


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - jutub3d - 07-09-2016 08:27

taki mały 'apdejt'

od dwóch tygodni jest wykupionych 8 (a nie 9) upgrade'ów. Co po naszemu oznacza, że mamy realnie dwa miejsca w cotygodniowej loterii do wygrania.

Miejsc jest 10, ale ze względu na wykupione upgrade przez użytkowników to oni zgarniają pulę... mają bowiem około 80.000 - 100.000 losów gdzie mi np. bez wykupywania ich na aukcjach udało się zebrać max coś koło 300....