Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GRA Diamond - miner (BTC) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GRA Diamond - miner (BTC) (/Temat-GRA-Diamond-miner-BTC-133124)

Strony: 1 2 3


GRA Diamond - miner (BTC) - jutub3d - 12-05-2016 11:06

Gra diamond – miner.com wymaga cierpliwości… albo inwestycji początkowej (ja jestem cierpliwy, albo skąpy jak kto woli)
Żeby łatwiej zrozumieć grę oraz co z czego wynika pozwolę sobie podzielić opis na kilka punktów, a na końcu zrobić podsumowanie

Część I wstęp
Głównym celem jest produkcja (wydobycie) diamentów z wykorzystaniem górników.
Każdy górnik (określony kolorem) wydobywa nam daną ilość diamentów co 6 godzin, które to diamenty po upływie wspomnianego czasu pobieramy z tzw „redeem box” (klikamy)
Na początek dostajemy 2 żółtych górników oraz 25.000 diamentów (do tego wrócimy)
Minimum do wypłaty – zamiany diamentów na BTC – to 50.000 diamentów ~1000 satoshi.

Część Ia Górnicy i diamenty
Jak wspomniałem Górnik jest określony kolorem. Dla przykładu żółty górnik wydobywa tylko 4 diamenty co 6 godzin, różowy 25, ale niebieski to już 125 diamentów itd. (mamy jeszcze górników: pomarańczowych i zielonych, a także wielu innych do których nie dotarłem, nie posiadam bowiem ani pomarańczowego, ani zielonego górnika, a tylko posiadanie górnika z poziomu niższego odblokowuje możliwość nabycia górnika o poziom wyższego – nie dotyczy poziomu 1-3)

Mamy także możliwość pozyskania MEGA górników – jest to jednak możliwe wyłącznie w grze losowej ( o tym w części II).

Diamenty pobieramy co sześć godzin lub co 12h, 18h, 24h, 36, 48, 60h, w zależności od liczby posiadanych pudełek (redeem boxów) te możemy kupić w sklepie ( ja mam 3 redeem boxy i w zupełności wystarczają).

Jeżeli mamy tylko jeden redeem box – wówczas po 6h od ostatniego wydobycia musimy kliknąć w to pudełeczko, bo inaczej górnicy nie wydobywają diamentów. Warto zatem kupić dodatkowe redeem boxy (tak aby nie logować się do gry co 6 godzin, a np. raz na 24h)

Jednocześnie raz na 24 klikamy w:

[Obrazek: 1zfhcwm.jpg]
i dostajemy losową ilość diamentów najmniej 50 najwięcej – chyba 300.

Część Ib – Kryształy
Obok diamentów z automatu wydobywamy też kryształy (zielone), które są zdecydowanie tańsze w wydobyciu niż diament, ale spokojnie: 500.000 kryształów można zamienić na 5.000 diamentów. Kryształy wydobywamy z posiadanej od początku kopalni. Można klikać co godzinę. Możemy posiadać do 3 kopalni kryształów, na różnych poziomach. Aby zwiększyć poziom wydobycia musimy z kolei zapłacić Czarnymi kryształami.
Czarne kryształy pozyskujemy w grze losowej (o tym w części II), albo na aukcji
Kryształy zielone można także kupić na aukcji ( o tym w części IV) zawsze także dostajemy nagrodę pocieszenia w grze losowej w postaci zielonych kryształów.

Część II gry losowe i dzienna niespodzianka
Na dole strony są dwie gry losowe oraz dzienna niespodzianka.
Gry losowe to mega roll – koszt spina to 5.000 diamentów, chyba że kręcimy dwa lub więcej razy. Wygrać można :
a) czarne kryształy (te służą ulepszaniu kopalń kryształów zielonych)
b) mega górników
c) nagrodę pocieszenia ZAWSZE – zielone kryształy.

Każdy co 1.000 spin wygrywa MEGA górnika (osobiście straciłem tam mnóstwo diamentów, bo się uparłem, nic nie wygrałem i strzeliłem focha…) Każdy roll (spin) kosztuje 5.000 diamentów

Jeżeli chodzi o dzienną niespodziankę to najcenniejsze łupy przedstawiają się następująco:
· Różowy górnik (30 dnia miesiąca)
· Żółty górnik (20 dnia miesiąca)
· CZARNE KRYSZTAŁY
· Dodatkowo – diamenty i zielone kryształy

Uwaga – musisz kliknąć daily giveaway raz dziennie – jeżeli nie klikniesz danego dnia bo zapomnisz, to określoną pozycję odkryjesz dopiero dnia następnego, tracąc jednocześnie możliwość uzyskania wszystkich 31 (lub 30 w zależności od liczby dni w miesiącu) bonusów! Innymi słowy, jeżeli przegapisz jeden „daily giveaway” w miesiącu 30 dniowym to nie dostaniesz różowego górnika.

W tym miejscu jest jeszcze gra „Hi – Lo” ale w nią absolutnie nie grajcie, chyba że chcecie osiągnąć „achevements” ale to są drobniutkie nagrody pocieszenia.

Część III Sklep

Sklep jak sklep. Wchodzisz w zakładkę play i z niebieskiego menu (3 pozycje control panel, store, bank) wybierasz STORE.
W sklepie możesz kupić diamenty; redeem boxy; górników; podwyższyć poziom kopalni kryształów z wykorzystaniem czarnych diamentów – ale tych kupić nie możesz; kupony na loterię; sprzedać górników.

Walutą w sklepie jest btc, lub diamenty. Wyjątek stanowi możliwość zakupu diamentów za zielone kryształy (5.000 diamentów za 500.000 kryształów)



Część IV Aukcje

To jest jedyny powód dla którego się rozpisałem i przedstawiam wam grę, dlaczego powróciłem do gry.

Na aukcjach (6h, 24h, tygodniowych i miesięcznych) mamy możliwość zakupu
· Kuponów na loterię
· Górników (żółty i różowy co 6h!)
· Kryształów zielonych
· Kryształów czarnych (!)

Walutą są diamenty.

Aukcje napędzają grę. Oczywistą taktyką jest pozyskiwanie górników i mienia po cenie niższej niż w sklepie. Ale uwaga! To jest aukcja na zasadach kto da najwięcej ten wygrywa, przy czym jeżeli licytujesz np. 10.000 kryształów zielonych za 30 diamentów, a ktoś inny „da więcej” to tracisz swoje 30 diamentów nie zyskując niczego!

[Obrazek: 25aqnwy.jpg]

Jak widzisz będąc małym żuczkiem w grze mogę rywalizować z największymi. POLECAM Aukcje!


Część V pozostałe

Achievments – osiągnięcia – widoczne po prawej stronie ekranu – są to jednak nagrody pocieszenia nic konkretnego.

Loteria – co godzinę dostajesz dwa losy na loterię. Loteria z losowaniem raz w tygodniu. Zwróć uwagę, że wygrywa te same 8 osób (które wykupiły konto premium) oraz dwie dodatkowe. Losy możesz dokupić na aukcji.

Reklamy - nie polecam wykupu reklamy są stosunkowo drogie, długo czeka się na akceptację bannerów i przepływ środków. W moim przypadku efekt zerowy...

Część VI podsumowanie

Górnicy wydobywają diamenty które zamieniasz na BTC. Możesz dokupywać górników, kopalnie (redeem boxy). Raz na 24h klikaj w bonus codzienny oraz w daily giveaway. Pozyskuj zielone kryształy i wymieniaj je na diamenty.


link do rejestracji (reflink)

czysty link czysty link


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - jutub3d - 15-05-2016 17:50

to jest właśnie powód dla którego wróciłem do gry - można wygrać na aukcji różowego i żółtego górnika za 10 diamentów....

[Obrazek: 6ep6r4.png]


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - TripleDouble - 16-05-2016 22:22

Ile zarabiasz z tego?


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - jutub3d - 17-05-2016 15:13

Ja nie wyciągnąłem z tego programu NIC
nie dlatego, że nie płaci, a dlatego, że nie grałem - zarejestrowałem się w listopadzie i cośtam poklikałem; następnie zapomniałem o tej grze Smile
potem straciłem wszystko grając o MEGA Górnika
teraz sobie kliknę tu i tam i tak jak pisałem jedynym powodem dla którego wróciłem do gry są aukcje, ale wszystko co uzbieram wkładam w ulepszanie kopalń itp.

Musisz sobie oszacować* jak szybko osiągniesz poziom 50.000 diamentów (min do wypłaty)

ile czasu zajmie Ci osiągnięcie poboru 50.000 np w ciągu np 5 dni i masz odpowiedź na pytanie o zarobki

Tak jak pisałem w pierwszym zdaniu pierwszego posta - to gra dla cierpliwych


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - jutub3d - 15-07-2016 15:21

zapomniałem zaktualizować, że aukcje 6 godzinne zostały zniesione, a to co można było tam wylicytować przeszło do aukcji 24h


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - bimber14 - 15-07-2016 16:05

Cosik nie działa a będąc w robocie można było by poklikac


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - loryn222 - 17-07-2016 16:21

Strona działa jak najbardziej i w grze zdobyłem mega minera. Smile


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - jutub3d - 18-07-2016 12:59

to gratulacje (ps 9199 to Ty?)

ja niestety tylko tracę kasę (chociaż zawsze robię rolla za 17.000)


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - Magisterek - 20-07-2016 19:55

Mam jedno pytanie, a ile to 50.000 diamentów? Jesli chcialbym wyplacic, bo przeciez chyba nie dostane diamentow.


RE: GRA Diamond - miner (BTC) - adamsonm - 21-07-2016 00:42

Nie polecam Hi-Low. Dostałem daily 180. I wszystko przegrane na Hi-Low, mnożnik x2, 0 wygranej 180 przegranych. Klikałem najpierw 20x na Low, potem 20x na High, a potem już klikałem losowo i ani jednego WIN Smile