Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam ludzi mieszkających w UK, jest do zarobienia gruby hajs ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam ludzi mieszkających w UK, jest do zarobienia gruby hajs ;) (/Temat-Szukam-ludzi-mieszkajacych-w-UK-jest-do-zarobienia-gruby-hajs-133054)

Strony: 1 2


Szukam ludzi mieszkających w UK, jest do zarobienia gruby hajs ;) - NowyKoles - 10-05-2016 12:03

Witam,

Jak jak w tytule.
Poszukuje osób które zamieszkują wyspy brytyjskie i znają się choć troche na bukmacherce.
Sam mieszkam w Anglii i znam sie w temacie już od roku
Wiecej szczegółów na tą chwile nie zdradze
Do wyciągniecia okolo 1000 funtów po 2-3 tygodniach. Pozniej na bierząco kasa idzie. Ja zarobilem okolo 5000 funtow po roku jednak jest to mało bo jestem uzależniony od bukmacherki i stawiałem bezsensowne zakłady jak debil Wink
Bedzie też potrzebne ci troche własnej gotówki na start

Ludzie potrafiący dobrze przykombinować z IP tak żeby było angielskie też zapraszam do mnie na PW

Tak jak wyżej wspomniałem chodzi o zarabianiu na bukmacherce lecz bez ryzyka.
Tak wiem że zaraz mnie oczernicie za to co napisalem ale jest to naprawde bez ryzyka Wink


RE: Szukam ludzi mieszkających w UK, jest do zarobienia gruby hajs ;) - LordBeaK - 10-05-2016 12:22

Pisz pw Smile


RE: Szukam ludzi mieszkających w UK, jest do zarobienia gruby hajs ;) - NowyKoles - 10-05-2016 12:24

Nie wiem czy ktos jeszcze używa GG ale podam. Bedzie łatwiej niż na PW

GG:8861785

Walcie od razu na gg. Bedzie łatwiej Wink


RE: Szukam ludzi mieszkających w UK, jest do zarobienia gruby hajs ;) - NowyKoles - 11-05-2016 23:19

Dziś po dyskusji z jednym użytkownikiem forum stwierdzam że ludzie mieszkający w polsce też są mile widziani. Około 1000zł zarobimy Wink


RE: Szukam ludzi mieszkających w UK, jest do zarobienia gruby hajs ;) - Captain - 12-05-2016 06:24

pisz pw


RE: Szukam ludzi mieszkających w UK, jest do zarobienia gruby hajs ;) - Klin - 12-05-2016 07:55

Wyślij szczegóły na Pw, w innym wypadku coś mi tu śmierdzi i temat leci do kosza

Czemu to Twoje multi??

http://zarabiam.com/User-emill93-441
http://zarabiam.com/User-DarkDevil-9341


RE: Szukam ludzi mieszkających w UK, jest do zarobienia gruby hajs ;) - Pepe37 - 12-05-2016 09:47

wal na pw ze szczegółami


RE: Szukam ludzi mieszkających w UK, jest do zarobienia gruby hajs ;) - Punter - 12-05-2016 16:28

Pisz PW


RE: Szukam ludzi mieszkających w UK, jest do zarobienia gruby hajs ;) - NowyKoles - 12-05-2016 17:24

Odpisze na wszystkie wiadomosci okolo 22giej panowie bo dzis troche zapracowany jestem.
Tak to sa moje multi z dawien dawna. Jeszcze było UploadPolak zapomniales odszukac. Chcesz to mozesz wywalac temat stary Wink paru chetnych juz mam i jezeli temat jest dobry to sam sie wypromuje na facebooku czy gdzie kolwiek indziej Wink

hubert92tt - nie moge wyslac wiadomosci na pw do ciebie, podaj dane na fecebooku to zaprosze cie do grupy


RE: Szukam ludzi mieszkających w UK, jest do zarobienia gruby hajs ;) - kamson24 - 12-05-2016 18:20

napisz pw