Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubSMS -wpisywanie kodu w imieniu użytkownika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: SubSMS -wpisywanie kodu w imieniu użytkownika (/Temat-SubSMS-wpisywanie-kodu-w-imieniu-uzytkownika-133019)



SubSMS -wpisywanie kodu w imieniu użytkownika - fejQ - 09-05-2016 17:09

Witam Wink czy ktoś z Was wie z doświadczenia, który serwis może zablokować konto jeśli wpisujemy kod w imieniu osoby zamawiającej sybskrypcję? Ewentualnie, który serwis nie zwraca w ogóle na to uwagi ?


RE: SubSMS -wpisywanie kodu w imieniu użytkownika - mahuzz - 09-05-2016 17:37

Nie można, bo użytkownik nie może wtedy zapoznać się z regulaminem.

Na Eforsie można mieć 3 wpisania dziennie z jednego IP.
Na Firesubie jest to bodajże zabronione.
Na LeadMore zakaz na 100%.


RE: SubSMS -wpisywanie kodu w imieniu użytkownika - fejQ - 09-05-2016 17:48

Więc teoretycznie można zmieniać IP i po sprawie Wink


RE: SubSMS -wpisywanie kodu w imieniu użytkownika - Karewer - 09-05-2016 17:51

Mylicie pojęcia. W SUBACH jest to zabronione kategorycznie w każdym serwisie. Natomiast jeśli chodzi o Premium to tak jak napisał @[mahuzz]


RE: SubSMS -wpisywanie kodu w imieniu użytkownika - fejQ - 09-05-2016 17:53

Czy wystarczy miec zainstalowany jakis program do zmiany IP?


RE: SubSMS -wpisywanie kodu w imieniu użytkownika - WillBarn - 09-05-2016 17:57

Nie nabijaj tak bo będziesz mieć problemy z prawem a nie ty jeszcze pytasz jak ip zmienić ludzka głupota


RE: SubSMS -wpisywanie kodu w imieniu użytkownika - selfie - 09-05-2016 18:05

Ale, Ty jesteś jakiś opóźniony w rozwoju? Serio myślisz, że serwisy sub sms są tak głupie i po zmianie IP nie będą wiedziały, że to Ty sam sobie nabijasz leady w czyimś imieniu? beka Tylko nie zakładaj proszę potem tematu Dostałem wezwanie na policzje, prosza wasz co robicz Sad

Bardzo dobrze, że skończyły się czasy wyłudzeń na zasadzie "Przepraszam, mój syn przez przypadek podał pani numer, czy możesz odesłać mi kod?" Nawet jeśli nie chcesz nikogo oszukać, to nie dając mu możliwości zapoznania się z regulaminem, oszukujesz go.


RE: SubSMS -wpisywanie kodu w imieniu użytkownika - twardy - 09-05-2016 18:09

http://zarabiam.com/Temat-Co-to-za-debil-ja-sie-pytam-D-132985

Lol


RE: SubSMS -wpisywanie kodu w imieniu użytkownika - fejQ - 09-05-2016 18:32

Ok tak więc wolę nie ryzykować Wink dzięki