Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
⚠✩ PRZEWODNIK dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠ - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
⚠✩ PRZEWODNIK dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠ (/Temat-%E2%9A%A0%E2%9C%A9-PRZEWODNIK-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-%E2%9C%A9%E2%9A%A0-132943)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - kontakt74 - 12-07-2016 18:13

ladnie napisane, rep


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - xeggie - 15-07-2016 20:34

Przydało się. ^^


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - mysc - 17-07-2016 21:22

Uwaga! Dwie (bądź jedna - jeśli ma szczęście) osoby mogą otrzymać na prawdę obszerne poradniki całkowicie za darmo.

Taka akcja jest jednorazowa i na 100% się nie powtórzy, zapraszam do udziału w konkursach :

1. [Konkurs] Wygraj Kompleksowy Poradnik Skracania

2. [Konkurs] Wygraj Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS


Powodzenia Smile


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - mysc - 19-07-2016 00:07

We wstępie VADEMECUM napisałem :

"Głównym motywem powstania tego tekstu jest chęć ukrócenia obecnych praktyk stosowanych przez forumowych "profesjonalnych inwestorów", którzy coraz nachalniej wciągają nowe (zielone) osoby w piramidy finansowe."

Nawiązując do wstępu, zaktualizowałem opis piramidy finansowej o link : http://getpaid20.pl/artykul/multi-level-marketing-vs-piramida-finansowa/ . Zapraszam Smile


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - Brodzik23 - 26-07-2016 21:22

Świetne vademecum! Dziekuje

Wysłane z mojego W032i-C3 przy użyciu Tapatalka


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - mysc - 28-07-2016 19:52

Vademecum uzupełnione o : - „Real content” w sub/premium SMS, czyli jak zarabiać uczciwie?

Zapraszam Smile


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - mysc - 22-08-2016 15:58

Nowe pojęcia :

Spinner (tekstu) - narzędzie służące do synonimizacji tekstów (zastąpienia poszczególnych słów ich synonimami)

Fraud - Prowizja zdobyta w sposób niezgodny z regulaminem danego programu partnerskiego


Nowy pomocny artykuł :

http://getpaid20.pl/artykul/dobor-odpowiedniego-programu-partnerskiego/


Nowe polecane programy partnerskie :

- bc.vc

- comperia lead

- G2A


.


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - Bananek333 - 06-09-2016 21:38

@[mysc] chciałbym iść w kierunku CPR I CPD
Mógłbyś podać strony? (Gameflow - Nie ma rejestracji, portmmo - scam, a linktogame - wejść się nie da)


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - mysc - 07-09-2016 10:08

PortMMO to nie jest SCAM : )

W jakim sensie nie da się wejść do Linktogame ? Strona działa : )

W gameflow jest wyłączona rejestracja, ale spróbuj napisać do nich maila.

Wszystkie, te trzy, serwisy są godne polecenia. Dodatkowo możesz się jeszcze zarejestrować w funhub.pl : )


W CPD/PPD niestety nie jestem na bieżąco więc nie chcę nic polecać od siebie, proponuję wejść sobie na pebx.pl i zobaczyć na jakich serwisach działa większość uploaderów : )

Pozdrawiam!


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - FB_apps - 14-09-2016 10:18

dobry, temat, reput Smile