Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Sposoby na e-biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PORADNIK] Sposoby na e-biznes (/Temat-PORADNIK-Sposoby-na-e-biznes-132828)

Strony: 1 2


[PORADNIK] Sposoby na e-biznes - Corso - 04-05-2016 19:41

1. Poradnik "Pierwsze kroki w e-biznesie"
2. Poradnik opisujący jak legalnie, nie ponosząc kosztów, rozpocząć swoją przygodę z e-biznesem. W poradniku pokazałem parę przykładowych nisz, na których bazując, można stworzyć dochodowe źródło zarobku.

Sprzedaje tylko 10 sztuk
(każdy kto zakupi poradnik, po krótkim czasie otrzyma dodatkowe nisze INDYWIDUALNIE dla jednej osoby, te w poradniku ogólnym mogą nabrać dużej konkurencji)
3. Zdjęcia/Screeny.
4. Cena. 39 zł
5. Kontakt. PW lub gg 59131278


RE: [PORADNIK] Sposoby na e-biznes - Majka - 06-05-2016 07:11

Dostałam do recenzji 6-stronnicowy poradnik.

Napisany w sposób estetyczny. Metody zarobku przez autora opisane polegają na dropshippingu. Mile widziana działalność gospodarcza. Autor krótko opisuje wraz z przykładami kilka sposobów/nisz na podstawie, który możemy zarobić realne pieniądze. Zalążki poradnika możemy znaleźć na forum. Aby zarobić musimy poświęcić trochę czasu, chęci, pomysłowości.
Mnie osobiści poradnik nie przekonał. Jak ktoś szukał kiedykolwiek metod zarobku w sieci mógł się podobnymi sposobami spotkać niejednokrotnie. Myślę, że cena jest przystępna i na podstawie tego poradnika można wpaść na wiele pomysłów oraz zacząć zarabiać pasywnie. Dlatego też akceptuje powyższy temat i zapraszam do zakupu.
Poradnik kończą słowa " Już za niedługo paczka kolejnych sposobów, którą oczywiście otrzymasz bez dodatkowych opłat. W razie wątpliwości lub pytań zapraszam do kontaktu."
Moja ocena 5,5/10



RE: [PORADNIK] Sposoby na e-biznes - Karewer - 06-05-2016 15:31

Czy sprzedanie aż 10 sztuk nie wpłynie negatywnie w żadnym stopniu na przyszły zarobek i czy osoby, które kupiły poradnik nie będą ze sobą "kolidowały"?


RE: [PORADNIK] Sposoby na e-biznes - Corso - 06-05-2016 16:52

Cytat:Czy sprzedanie aż 10 sztuk nie wpłynie negatywnie w żadnym stopniu na przyszły zarobek i czy osoby, które kupiły poradnik nie będą ze sobą "kolidowały"?

10 sztuk to zdecydowanie za mało, żebyśmy odczuli wielki napływ konkurencji, ponieważ możliwości jakie daje poradnik są ogromne. Dodatkowo, systematycznie będę podsyłał tym, którzy zakupili poradnik świeże nisze indywidualne, tak abyście mieli jeszcze większe pole do popisu.

Cytat:Jak ktoś szukał kiedykolwiek metod zarobku w sieci mógł się podobnymi sposobami spotkać niejednokrotnie.

Większość przykładów opisanych przeze mnie w poradniku nie było ani razu przytoczonych na publicznych forach, jednak pewne podobieństwa (być może) można zauważyć.


RE: [PORADNIK] Sposoby na e-biznes - osinex - 18-05-2016 19:30

przewidziana znizka dla pierwszego klienta?


RE: [PORADNIK] Sposoby na e-biznes - Corso - 20-05-2016 17:41

pierwszy klient już był, nawet dwóch


RE: [PORADNIK] Sposoby na e-biznes - .::Nicko::. - 20-05-2016 18:19

Opinie kupców?


RE: [PORADNIK] Sposoby na e-biznes - zjadamkredki - 20-05-2016 18:20

Również bym prosił o jakieś opinie.


RE: [PORADNIK] Sposoby na e-biznes - Dean Ambrose - 21-05-2016 08:50

Biore Smile napisze co i jak, jak go dostane


RE: [PORADNIK] Sposoby na e-biznes - Corso - 23-05-2016 22:57

No Pan Dean Ambrose miał kupić, podałem mu numer konta i nic nie odpisuje, także nie wiem Wink