Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie (/Temat-Aplikacja-FreeBet-czyli-darmowe-typy-bukmacherskie-132825)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - Matiz3k90 - 09-05-2016 17:11

(09-05-2016 15:24)vertez5 napisał(a):  pomyślimy nad tym choć z drugiej strony ludzie wchodzą codziennie i widzą jakie są typy .
Zgadzam sie, ale nowe osoby chciałyby może zobaczyć jak to wygląda. Pytasz to odpowiadam jak można ulepszyć. Wg mnie można by było zrobić to na zasadzie takiej samej tabelki jak jest w ako. Bo fajnie to wygląda.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - vertez5 - 09-05-2016 17:26

ok dzięki za sugestie rozwżymy to .


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - Sebqu - 09-05-2016 20:28

Do apki podchodziłem z dystansem, postawiłem 4 mecze z pewniaków i 4 weszły, wszystkie po kursach +1.6, więc jestem w szoku, niestety kursy strasznie spadają Big Grin Swoją drogą fajne by było powiadomienia o nowych kuponach jakie nas interesują, np jak ktoś jest zainteresowany ako i typem dnia, to żeby wyskakiwały mu powiadomienia kiedy zostaną podane. Pozdrawiam, za jakiś czas na pewno rzuce troszkę $ na dalszy rozwój i motywacje Smile


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - markow - 09-05-2016 20:29

10 z rzędu z pieknym kursem no no , moja dotacja właśnie została wysłana kiedy mniej wiecej wyślecie kod do vip clubu ?


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - vertez5 - 09-05-2016 20:35

(09-05-2016 20:28)Sebqu napisał(a):  Do apki podchodziłem z dystansem, postawiłem 4 mecze z pewniaków i 4 weszły, wszystkie po kursach +1.6, więc jestem w szoku, niestety kursy strasznie spadają Big Grin Swoją drogą fajne by było powiadomienia o nowych kuponach jakie nas interesują, np jak ktoś jest zainteresowany ako i typem dnia, to żeby wyskakiwały mu powiadomienia kiedy zostaną podane. Pozdrawiam, za jakiś czas na pewno rzuce troszkę $ na dalszy rozwój i motywacje Smile

faktycznie fajny pomysł dzięki za sugestie pomyślimy nad tym .

(09-05-2016 20:29)markow napisał(a):  10 z rzędu z pieknym kursem no no , moja dotacja właśnie została wysłana kiedy mniej wiecej wyślecie kod do vip clubu ?

wysłałem


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - bubilubi - 10-05-2016 11:19

to to jest tylko aplikacja na tel? czy strona internetowa też jest ?


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - vertez5 - 10-05-2016 11:42

Z czasem bedzie i profesjonalna strona z darmowymi typami wszystko po kolei , profesjonalna strona wiąze się z kosztami wiec zbieramy pieniądze z dotacji i bedzie niedługo projekt rozbudowywany .


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - Corso - 10-05-2016 17:53

No też jestem zadowolony Smile Jak tak dalej pójdzie typ dnia to pasywny dochód można mieć spoko i dotacja też się znajdzie Smile Chciałbym prosić was jeszcze o pisanie jakiej ligi dotyczy mecz, bo szczerze mówiąc jestem laikiem, który zna tylko te główne ligi Smile


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - vertez5 - 10-05-2016 18:31

Najgorszy ból jaki mozna przezyć w zakłądach bukmacherskich gol w ostatnich sekundach
[Obrazek: O8frId8.png]


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - Corso - 10-05-2016 20:40

Wiecie co Big Grin oglądałem ten mecz i powiem wam, że zamknąłem zakład w 89 minucie, bo widziałem, że coś się dzieje. Mi się poszczęściło.