Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie (/Temat-Aplikacja-FreeBet-czyli-darmowe-typy-bukmacherskie-132825)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - markow - 07-05-2016 06:38

mozna wiedzieć co dokładnie jest w tym vip clubie jak przekaże wam dotacje na rozwój apki ?


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - vertez5 - 07-05-2016 08:25

jest to strefa gdzie dostajesz dostęp na zawsze wstawiamy tam swoje screeny kuponów oraz rózne informacje z róznych źródeł które dostajemy na email ogółem są tam wrzucane rożne info .


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - Corso - 07-05-2016 19:12

Wytłumaczcie mi jak działają ako, pick 1 to jest na to, że drużyna pierwsza wygra? Bo jeśli tak to nie macie dobrej skuteczności na tym ako,


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - vertez5 - 08-05-2016 07:14

tak , z ako jest róznie raz jest seia wygranych raz przegranych za to typ dnia wszedł juz 8 dzień z rzędu


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - Corso - 08-05-2016 15:36

No typ dnia jest spoko Smile Fajnie by było jak byście więcej tych typów dawali, np. typy z ligi angielskiej, typy z ligi niemieckiej. Rożne itd. ale to dużo roboty jest przy tym Smile


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - vertez5 - 08-05-2016 19:32

staramy sie skupiać na danyh kategoriach robić jeszcze poszczególne ligi to juz za duzo roboty , apropo to juz chyba 9 typ dnia z rzędu na +++ z pięknym kursem ciekawe kiedy passa padnie Rolleyes


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - Corso - 08-05-2016 21:11

No mam nadzieje, że nie jutro Big Grin bo od jutra gram z wami Smile


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - vertez5 - 09-05-2016 07:11

jak macie jakies propozycje co mozemy dodać do apki to piszcie .


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - Matiz3k90 - 09-05-2016 14:33

Jak dla mnie to poproszę statystyki z poprzednich dni w TYP DNIA I W SINGLACH. Tak jak to jest w typach ako

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: Aplikacja FreeBet czyli darmowe typy bukmacherskie - vertez5 - 09-05-2016 15:24

pomyślimy nad tym choć z drugiej strony ludzie wchodzą codziennie i widzą jakie są typy .