Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań dotyczących FP. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Kilka pytań dotyczących FP. (/Temat-Kilka-pytan-dotyczacych-FP-132767)



Kilka pytań dotyczących FP. - rekki - 03-05-2016 15:54

SIemanko, mam pytanie odnośnie FP. Jaki Fanpage jest lepszy do działania - wymarły ze stażem czy całkiem nowy?


Pozdro Wink


RE: Kilka pytań dotyczących FP. - rekki - 19-05-2016 12:27

Refresh.


RE: Kilka pytań dotyczących FP. - California - 19-05-2016 13:50

Moim skromnym zdaniem całkiem nowy, będzie go ciężej wypromować, ale zapewne będzie lepszy zasięg, nad wymarłym musiałbyś się napracować sporo.


RE: Kilka pytań dotyczących FP. - rekki - 08-06-2016 23:14

Kolejne pytanie - w jaki sposób zmienić nazwę FP? Fanpage ma kilka lajków, nie przekracza bariery 200 polubień, natomiast w google wyszukiwałem wyłącznie sposoby na zmianę nazwy powyżej 200 lajków Tongue


RE: Kilka pytań dotyczących FP. - kajo1995 - 03-09-2016 13:52

(08-06-2016 23:14)rekki napisał(a):  Kolejne pytanie - w jaki sposób zmienić nazwę FP? Fanpage ma kilka lajków, nie przekracza bariery 200 polubień, natomiast w google wyszukiwałem wyłącznie sposoby na zmianę nazwy powyżej 200 lajków Tongue

W ustawieniach FanPage nie masz takiej możliwości ?