Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy. Forex & SubSMS/PremiumSMS & MXRevshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy. Forex & SubSMS/PremiumSMS & MXRevshare (/Temat-Dziennik-pracy-Forex-SubSMS-PremiumSMS-MXRevshare-132732)

Strony: 1 2 3


Dziennik pracy. Forex & SubSMS/PremiumSMS & MXRevshare - Bidbar96 - 02-05-2016 22:22

@edit ZMIENIŁEM SPOSOBY ZAROBKU I TYTUŁ DZIENNIKA



Pierwszy mój dziennik prowadziłem na przełomie czerwca-lipca 2015, kolejny dosyc niedawno z mizernym skutkiem. Powód? Moje lenistwo Rolleyes

o mnie

Skonczone w lutym 20 lat, planuje od pazdziernika jakies studia, jakie ? Nie wiem Smile

Na czym zarabiałem
Jak 99% tego forum, suby, premium sms, troche shorte, liznelem troche sieci afilacyjnych - wydaje mi się ze zarobiłem przez rok jakies 7-8tys.


Moje cele

1. Chce zarabiac na własnej stronie, na real contencie (premium sms)
nisze już mam, co z tego wyjdzie nie wiem - nie chce gdybac.
2. Rozbudowa zaplecza pod suby na fb (moje stare sprawdzone metody)
3. Zarabianie na płatnych rejestracjach w grach (chyba zostane przy funhubie)

Ogólnie planuje zamknąc się w dochodzie 50-100zł/dzien do wrzesnia. Chce zeby wszystko ładnie "hulało" i zebym mogł tylko tego "doglądac" - potem pewnie cos mi przyjdzie jeszcze do głowy - jestem łasy na pieniązki Wink

Od 26.04 wrociłem do regularnego zarobku.
Dzis zarobiłem:
leadmore: 18zł
eforsa (odnowienie) 7,5 Jerk2
FUNHUB: 44zł

[Obrazek: ssssssssss.jpg]


RE: Budowa stabilnego dochodu v3 - domson - 03-05-2016 10:23

Ciekawie się zapowiada i będę obserwował ze względu, że sam staram się zarabiać na real contencie poprzez premium sms oraz zaczynam na dniach projekt związany z funhubem Big Grin


RE: Budowa stabilnego dochodu v3 - Bidbar96 - 03-05-2016 18:23

Kolejny dzień zarabiania. Dziś mało robiłem (poswiecilem nieco okolo godziny) - opierdzielałem sie Smile

FUNHUB:28,5
LEADMORE:60
EFORSA:15

RAZEM 116ZŁ
@edit: do konca dnia wpadło jeszcze 7zl na funhubie i 1 lead na lm

Mam nadzieje że cos jeszcze wpadnie Wink
[attachment=3663][attachment=3664][attachment=3665]


RE: Budowa stabilnego dochodu v3 - olekn1 - 03-05-2016 19:03

Niezłe zarobki jak na początek! Powodzenia i większych zysków Wink


RE: Budowa stabilnego dochodu v3 - Bidbar96 - 04-05-2016 19:53

Dzisiejszy dzień równie nudny jak wczorajszy, ale cel się zgadza Wink

Jestem obecnie w trakcie pracowania nad schematem mojego dzialania na nowej plaszczyznie, jestem typem osoby która musi miec wszystko zapisane czarno na białym. Z doswiadczenia wiem ze tylko takim sposobem jestem w stanie cos ugrac, w pewnym sensie uczy to samodyscypliny (przynajmniej w moim przypadku jest tak), ponadto mam motywacje, ze juz wsadzilem w to jakis wysiłek i szkoda by się zmarnowal. W przyszłym wpisie postaram się jako tako nakreslic kierunek moich działan w nowym "otoczeniu" - nowej niszy lub tez niszach. Jak wspomniałem juz na początku staram się isc w pasyw. Nienawidze wykonywac tych samych czynnosci - meczy mnie to.
Wole zarabiac po 100zł przez 30dni niż od 20 do 200 liczac na łud szczescia przez wspomniane 30dni. Uwazam ze w tym czasie moge sie skupic na zupelnie czyms innym i postarac się o kolejne stabilne zrodlo dochodu. Jak wiadomo teoria praktyce nie równa - zobaczymy co z tego wyjdzie.

DZISIEJSZE ZAROBKI

Z leadmore nie jestem za bardzo zadowolony patrząc na wczorajszy wynik UU w stosunku do konwersji. Byc może były jakies cięcia, wiem z doswiadczenia że są z tego znani ale ciezko od nich odejsc wiedzac o tym ze czasem wpadaja leady z tzw "pustych kont".

[attachment=3670]

Funhub - tradycyjnie. Dniówka jak kazda inna choć bede dązyc do wiekszych Wink

[attachment=3671]

Dzisiejszy dochód: 106zł

Od 1.05 zarobiłem łącznie: 315zł


RE: Budowa stabilnego dochodu v3 - ktostujest - 04-05-2016 20:55

Napewno bede zagladal xd mozna wiedziec ktorego lutego sie urodziles?Wink


RE: Budowa stabilnego dochodu v3 - Bidbar96 - 04-05-2016 21:18

MoznaSmile 8.02 a rozmiar buta chcesz?Big GrinD


RE: Budowa stabilnego dochodu v3 - ktostujest - 04-05-2016 21:20

Ja 18 xd blisko bylo Smile 10 dni roznicy xd


RE: Budowa stabilnego dochodu v3 - Deoes - 04-05-2016 21:50

Powodzenia Smile
tak z ciekawości, strona pod reklamę gier oparta jest na Wordpressie ?


RE: Budowa stabilnego dochodu v3 - Bidbar96 - 04-05-2016 21:59

Zwykly darmowy blog na onecie