Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ewhoring -"studnia bez dna" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ewhoring -"studnia bez dna" (/Temat-Ewhoring-studnia-bez-dna-132707)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Ewhoring -"studnia bez dna" - fejQ - 02-05-2016 12:10

Witam. Jak zapewne wiadomo, wielu z Was na tym forum trudni się e-whoringiem. Zakładam ten wątek w celu luźnej rozmowy odnośnie zarabiania metodami związanymi e-whoringiem.

Jak określiłem w tytule, e-whoring to taka studnia bez dna. Osób podatnych na to nie brakowało, nie brakuje i pewnie nigdy nie przestanie brakować. Wiele "ofiar" zapewne przejechało się na swojej naiwności ale co z tego? Każdego dnia pojawiają się nowi internauci szukający internetowej rozrywki czy też...miłości Wink tak więc ewhoring to tak naprawdę niekończąca się nisza. W tej branży zasoby ofiar nie kończą się nigdy. Zmieniać się może jedynie nasza metoda działania Wink nie mniej jednak moim zdaniem na ewhoringu da się zarobić dopóki są ludzie z nierozładowanym popędem lub silnym uczuciem samotności... Czyli zawsze Wink wiadomym jest, że jeśli odpowiednio nakręcimy ofiarę to przestaje ona myśleć głową a zaczyna inną częścią ciała. W ewhoringu trafiamy też na osoby, którym zależy głównie na bliskości drugiej osoby.. Są to ludzie po zawodach miłosnych lub też ludzie którzy mimo upływu lat nie zdążyli sobie ułożyć życia. Samotność tych ludzi potęguje ich naiwność. A to daje pelne pole do popisu. Często zdaża się że dla naszej ofiary jesteśmy pierwszą "kobietą" okazującą jakiekolwiek zainteresowanie.. Niby ewhoring to niekonczące się źródło zarobku to czasem odzywa się sumienie, gdyż w wielu przypadkach jest to zarabianie na ludzkiej naiwności i też nieszczęsciu.. Fajnie jest czuć jak kasa wpada na konto ale z drugiej strony, trochę smuci los drugiej osoby...


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - Deoes - 02-05-2016 12:15

Niepopieram e-whoringu, niewyobrażam sobie żebym udawał dziewczyne przez jakiś tam okres czasu, po to by napalać jakiegoś koniobijce z neta.
Undecided
Jedyny plus jaki w tym widze to polepszenie umiejętności socjotechnicznych.


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - Hopekk94 - 02-05-2016 12:21

dobry patent Wink Moj rekord to 100zl na paypala i 3 doladowania po 30zl w ciagu dnia Big Grin


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - fejQ - 02-05-2016 12:22

Noo jest to niewątpliwie dziwna forma zarobku Wink na początku dziwnie się z tym czulem, ale to kwestia przyzwyczajeniaWink może jest troche poniżające udawanie laski przed zdesperowanym koniobijcą... Ale bardziej poniżające jest zapewne udawanie niewolnika w zakładzie pracy za marne 7zl za godzinę Wink

Słuszna uwaga, że ten sposób zarabiania kształtuje zdolności socjotechniczne Wink sam po sobie zauważyłem, że przez ewhoring lepiej radzę sobie w realnym świecie. Mam większę zdolność przewidywania ludzkich reakcji, "rozszyfrowywania" ludzi a także manipulowania nimi.

Hopekk94 to słabiutko Wink moj rekord to w przybliżeniu 3tys zl (przelew na paypal szedl w dolarach kanadyjskich dlatego kwota 3000zl jest w przybliżeniu) Wink przelew taki to była...UWAGA...zaliczka za dziewictwo hahahha Wink z Panem Waldkiem z Toronto robimy "interesy" do dziśWink co prawda nie na taką kwotę ale... Walduś dobry sponsor ogólnie


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - aero2 - 02-05-2016 12:33

Daj mi jakieś rady dla początkującego ewhoringowca?Smile
Gdzie promować zagranicą, jakimi metodami płatności?
Potrzebne jakieś fake filmy i program do streamowania?


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - fejQ - 02-05-2016 12:37

http://zarabiam.com/Temat-jak-doladowac-telefon-za-darmo-DARMOWY-poradnik-ewhoring-dla-poczatkujacych-132382 tutaj masz taki darmowy poradnik dla początkujących Wink co prawda daje to tylko doładowania ale od czegoś trzeba zacząć Wink

Nie działam na zagranicznych portalach Wink tylko PL Wink Pan Walduś z Kanady się trafił drogą wyjątku Wink poznany ok 6 lat temu -polak mieszkający połowę życia za oceanem Wink

@aero nie potrzeba żadnych fake kamerek Wink wystarczy mieć gadane i wyczucie co do rozmówcy


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - Podgor - 02-05-2016 12:49

(02-05-2016 12:33)aero2 napisał(a):  Daj mi jakieś rady dla początkującego ewhoringowca?Smile
Gdzie promować zagranicą, jakimi metodami płatności?
Potrzebne jakieś fake filmy i program do streamowania?

Ostatnio chyba najpopularniejsze zrobiło się sprzedawanie zdjęć nastolatek w aplikacji KIK (+ bluestacks lub coś podobnego). Słyszałem też o ewhoringu snapchacie, ale nie wiem jak można to zmonetyzować.


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - fejQ - 02-05-2016 12:53

Tego jeszcze nie praktykowalem


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - twardy - 02-05-2016 12:58

(02-05-2016 12:10)fejQ napisał(a):  Witam. Jak zapewne wiadomo, wielu z Was na tym forum trudni się e-whoringiem. Zakładam ten wątek w celu luźnej rozmowy odnośnie zarabiania metodami związanymi e-whoringiem.

Jak określiłem w tytule, e-whoring to taka studnia bez dna. Osób podatnych na to nie brakowało, nie brakuje i pewnie nigdy nie przestanie brakować. Wiele "ofiar" zapewne przejechało się na swojej naiwności ale co z tego? Każdego dnia pojawiają się nowi internauci szukający internetowej rozrywki czy też...miłości Wink tak więc ewhoring to tak naprawdę niekończąca się nisza. W tej branży zasoby ofiar nie kończą się nigdy. Zmieniać się może jedynie nasza metoda działania Wink nie mniej jednak moim zdaniem na ewhoringu da się zarobić dopóki są ludzie z nierozładowanym popędem lub silnym uczuciem samotności... Czyli zawsze Wink wiadomym jest, że jeśli odpowiednio nakręcimy ofiarę to przestaje ona myśleć głową a zaczyna inną częścią ciała. W ewhoringu trafiamy też na osoby, którym zależy głównie na bliskości drugiej osoby.. Są to ludzie po zawodach miłosnych lub też ludzie którzy mimo upływu lat nie zdążyli sobie ułożyć życia. Samotność tych ludzi potęguje ich naiwność. A to daje pelne pole do popisu. Często zdaża się że dla naszej ofiary jesteśmy pierwszą "kobietą" okazującą jakiekolwiek zainteresowanie.. Niby ewhoring to niekonczące się źródło zarobku to czasem odzywa się sumienie, gdyż w wielu przypadkach jest to zarabianie na ludzkiej naiwności i też nieszczęsciu.. Fajnie jest czuć jak kasa wpada na konto ale z drugiej strony, trochę smuci los drugiej osoby...

Jakby cie to naprawde smucilo to bys tego nie robil. Czego oczekujesz? Poklepania po plecach? "Zawsze to lepiej niz niewolnik za 7zl". Badz powazny.


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - fejQ - 02-05-2016 13:09

Nie napisalem ze mnie to definitywnie smuci tylko ze mam mieszane uczucia. Nie oczekuje poklepania po plecach, wiec nie wiem skad takie wnioski? Tak, wole ewhoring niz pomiatanie mna za najnizsza krajowowa