Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
E-whoring płatności - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: E-whoring płatności (/Temat-E-whoring-platnosci-132658)



E-whoring płatności - Raverssis - 01-05-2016 10:46

Witam mam pytanie, mianowicie bawię się w E-whoring i dużo osób nie posiada paypala i teraz moje pytanie, czy podawać im mój prawdziwy nr konta? I czy mogę mieć przez to jakieś problemy? Oczywiście dostarczam to za co klient płaci.


RE: E-whoring płatności - fejQ - 01-05-2016 10:52

jesli rzezcywiscie dajesz chłopu to za co zapłacił to przecież nigdzie Cię nie zgłosi hehehe


RE: E-whoring płatności - fejQ - 01-05-2016 13:49

chociaz mam pewne watpliwosciSmile

zalozmy nazywasz sie Jan Kowalski i na takie nazwisko masz swoje konto w banku..

Bank moze przy**bac sie się jak będzie nagle dużo wpłat gdzie dane odbiorcy to nie jan kowalski o jakas "kasia nowak"


RE: E-whoring płatności - Podgor - 01-05-2016 13:52

Od kilku lat robię przelewy, w których z lenistwa zamiast imienia i nazwiska wstawiam kropkę.
Serio myślisz, że ma to znaczenie? Big Grin


RE: E-whoring płatności - fejQ - 01-05-2016 13:53

w sumie nie wiem.. ale mysle ze dla banku moze byc to podejrzane jesli mam np konto na nazwisko jan kowalski a co chwile przychodza wplaty gdzie odbiorca nie jest jan kowalski tylko co chwile jakies inne dane


RE: E-whoring płatności - dazy19 - 01-05-2016 13:57

Banki maja wywalone na to jakie dane do poki sie ktos z niebieskich nie przyczepi ale wszystko w bankowosci idzie po numerze iban


RE: E-whoring płatności - twardy - 01-05-2016 14:06

W niektroych bankach nie wyslesz przelewu bez podawania imienia i nazwiska...


RE: E-whoring płatności - marall98 - 01-05-2016 19:17

Bawiłem się w to od września do lutego, czasami podawałem swoje konto czasami nr do wpłat na yetipay nikt się nie przyczepił i przelewy zawsze dochodziły. Rób to ostrożnie i będzie dobrze, nikt się nie doczepi Big Grin