Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prowokacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Prowokacja (/Temat-Prowokacja-132643)



Prowokacja - CrosscutElf - 30-04-2016 23:27

Witam,
Na wstępie: Jestem tutaj nowy, jeżeli nie ten temat, bardzo proszę o przeniesienie. Dziękuje Smile

A teraz do tematu.

Trochę podrażniłem się z supportem, extrarevshare.com. Ale zacznijmy od początku.

Na chwilę pisania tego postu posiadam 8 paczek po 1$, 6 z nich kupiłem za pomocą, PayPal'a, oczywiście nie jest to oficjalnie dostępny, środek płatniczy, jednak jak się dogadamy z Supportem to można pozwolić sobie na taki zakup. Jednak gdybym: napisał do nich, wysłał kasę, i dostał towar... nie było by za prosto? Big Grin

Napisałem do nich, dostałem dalsze informacje, oraz ich emaila do przelewu. A więc:

Wysyłam im kasę, za pierwszym razem wysłałem im nie $ a PLN Smile, i po chwili napisałem im, że się pomyliłem, poprosiłem o odesłanie i zapewniłem, że wyślę za chwilę ponownie ale już w $$, odesłali mi kasę i poprosili o wysłanie $.
Oczywiście po chwili przesłałem im kasę, jednak nie taką sumę jak trzeba, dostałem zwrot, i ponownie zostałem poproszony o przesłanie odpowiedniej kwoty.
Wysyłam im więc już poprawną kwotę w $, jednak. Jeżeli płacimy w PayPal za usługę, musimy potwierdzić czy otrzymaliśmy to za co zapłaciliśmy, a ja tego specjalnie nie zrobiłem. Napisałem do supprotu, i podesłałem im screena...

[Obrazek: 72453806707266251312.jpg]

Tak, wysłałem im to jako pełne potwierdzenie beka. I zapewniałem, że wszystko już zrobiłem.
Odpisali i poprosili o pełne potwierdzenie, w języku angielskim, tym razem zrobiłem, już to o co prosili.
Dostałem od nich kolejną wiadomość, poprosili o potwierdzenie otrzymania towaru, zapewniałem, że wszystko jest wysłane, itd...
Dostałem kolejną wiadomość, załączone były ScreenShoty, i wytłumaczyli mi co mam zrobić Big Grin.
Uznałem, że wystarczająco chyba się namęczyli, i potwierdziłem tą transakcję, paczki otrzymałem praktycznie natychmiast. Cała rozmowa toczyła się jakieś 2h, a support na pewno można pochwalić, odpisywali w 10-25 minut, dodatkowo tłumaczyli wszystko, a nawet screeny podsyłali. Co do samej strony, działa jak na razie dobrze, te paczki niby przynoszą zysk, postaram się za jakiś czas coś wypłacić to dam info.

Dlaczego tak męczyłem ich support? Chciałem, sprawdzić jak reagują, i jak bardzo są skłonni do pomocy. Powierzam im pieniądze i jest taka możliwość, że mogę je stracić, a jeżeli mam coś stracić to nie ma tutaj tematów tabu, mogę, i będę pytał o to co uznam za potrzebne i uzasadnione, a jak będzie potrzeba to będę sprawdzał kompetencje, drugiej strony.

Idąc dalej, otrzymałem od nich screena, gdy odsyłali mi kasę:

[Obrazek: 12369708628930102020.jpg]

Pisze tam "reçu" jest to z francuskiego "otrzymał", a więc prawdopodobnie, support pochodzi z Francji.

Zainwestowałem tam te 6$ zobaczymy, czy jest to scam. Pamiętajcie: nigdy nie inwestujcie więcej niż, jesteście w stanie stracić.

Aha... Wszystko było prowokacją, i specjalnie zrobiłem te wszystkie błędy, jeżeli o to chodzi to mam trochę oleju w głowie Smile

Napiszcie proszę, co o tym myślicie.
Pozdrawiam.


RE: Prowokacja - Meloman - 30-04-2016 23:34

Naprawdę chciało Ci się tyle bawić w "sprawdzanie" serwisu w który zainwestowałeś 6$?
Ostrooo Big Grin


RE: Prowokacja - DGHubert - 30-04-2016 23:37

Hah.. Kiedy do nich pisałeś? Ja napisałem około 2h temu i jeszcze odpowiedzi nie dostałem.


RE: Prowokacja - CrosscutElf - 30-04-2016 23:40

Te 6$ było byle było, bo i tak mogą się za chwile zwinąć, a jak dałbym poniżej 5 to pewnie by nie chcieli przez PayPala puścić. Jak to postoi trochę to, można więcej wrzucić, bo profit całkiem ładny oferują Big Grin. Poza tym, trochę czasu a ile radości i zabawy beka, a te informacje mogą być dla kogoś bardziej przydatne Smile

-----

@DGHubert w godzinach popołudniowych 16-18 (Wczoraj).


RE: Prowokacja - rachman - 01-05-2016 02:04

Cytat:Napiszcie proszę, co o tym myślicie.
Serio Cię takie coś bawi? Rolleyes No chyba że serio Cię na tyle wkurzyli... bo inaczej szkoda czasu.


RE: Prowokacja - richbutterfly - 02-05-2016 18:18

Gdybym chciał sprawdzić obsługę zadawał bym kolejno pytania dotyczące serwisu zamiast bawić się w ten sposób


RE: Prowokacja - Corso - 23-05-2016 23:17

To jest jakaś ich kryptoreklama czy co, bo nie bardzo rozumiem twojego postępowania.


RE: Prowokacja - MAZIK - 24-05-2016 05:15

Napiszcie prosze co o tym myslicie - To bylo ostatnie zdanie w twoim poscie .

Wiec mysle ze ci sie nudzi i tracisz swój i ich czas na glupie zabawy w dodatku potem opisujesz to na forum - Nie ma czym sie chwalic .

Chcesz sprawdzic opinie o danym serwisie to poszukaj w sieci lub zapytaj na forum o doswiadczenia z danym serwisem pozostalych uzytkownikow.

Jak to ci nie wystarcza i chcesz przetestowac osobiscie - To jak najbardziej ale nie poprzez trollowanie ich supportu - bo jak to inaczej nazwac specjalne robienie bledow i 2 h wałkowanie tematu ... gdzie 2 strona doklada staran bo mysli ze faktycznie ma do czynienia z mega zielonym uzytkownikiem ktory popelnia proste błedy więc staraja sie rozwiazac problem......

No nic - napisałem co mysle zgodnie z twoją prośbą .


RE: Prowokacja - DonWestbam - 24-05-2016 06:03

Nie płacą Big Grin W Recent Payouts widnieje że Ci wypłacili, lecz kasy na koncie brak Wink

SCAM


RE: Prowokacja - CrosscutElf - 27-05-2016 00:30

Faktycznie, wiele osob pisze ze nie wypłacają i ja też nie otrzymałem peniędzy. Prosze o zamkniecie czy usunięcie tematu poniewaz servis zostal ogloszony jako SCAM.