Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" (/Temat-Piniondze-to-nie-fszysko-ale-fszysko-bez-piniendzy-to-h-132641)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - luka600 - 26-02-2017 18:16

kur... znow nie zdazylem ,ale wytrwaly jestem na neo od 15 stycznia i dopiero zlapalem 2 taski na 0 lvl.


RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - Szamak - 26-02-2017 19:03

Teza reflexu


RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - Fox90 - 26-02-2017 19:36

(26-02-2017 18:16)luka600 napisał(a):  kur... znow nie zdazylem ,ale wytrwaly jestem na neo od 15 stycznia i dopiero zlapalem 2 taski na 0 lvl.
Wytrwałość kluczem do sukcesu Smile


RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - Fox90 - 04-03-2017 14:39

NeobuX
Ogólnie bez szału, dopiero ostatnio zacząłem bardziej polować na taski. Chwilowe znużenie/znudzenie/zmęczenie co do robienia tasków mi w dużym stopniu minęło i mam nadzieję że moje statystyki, a co za tym idzie zarobki w najbliższym czasie ulegną poprawie.

https://www.neobux.com/?r=sweetfox900

[Obrazek: 18188629262984222324.png]

Hive
Moje zarobki tutaj nie są jakieś oszałamiające, stanowią jednak miły dodatek. Aktualnie można robić tylko jedno zadanie, a dodatkowo zdarza się że strona strasznie muli więc ogólnie jestem zadowolony.

[Obrazek: 55305968649341194302.png]

Wracam do celu jaki miałem pod koniec zeszłego roku i który udało mi się przez chwilę z powodzeniem realizować czyli dzienne zarobki z programów nie inwestycyjnych na poziomie $10 dziennie. Teraz wydaje się, że powinno to być łatwiejsze gdyż wtedy praktycznie wszystko zależało od zarobków osiąganych w Neobux.
Wszystko jednak i tak w głównej mierze zależeć będzie od moich chęci i tego w jakim stopniu będę w stanie przeciwstawić się swojemu lenistwu.


TheAdsTEAM
Tak jak mówiłem, aktualnie wszystko wypłacam. Do końca miesiąca mój udział w programie będę mógł uznać już za zakończony.

Wpłaciłem: $500/Wypłaciłem: $584

Ogólnie do żadnego programy typu revshare już nie zamierzam wchodzić, no chyba że pojawiłby się jakiś na prawdę fajny program, a ja dysponowałbym kwotą co najmniej $2000. Z mniejszymi kwotami moim zdaniem nie warto wchodzić, chyba że program zapowiadałby się naprawdę długoterminowo to ten tysiąc też by mógł być.

PassiveLoan
Ciekawy i wydaje się solidny hyip do którego dołączyłem pod koniec lutego. Ryzyko moim zdaniem równie wysokie co w hyipach, a zyski nieporównywalnie większe.
50% w skali miesiąca, brak zamrożenia kapitału, a więc każdego dnia dostajemy naliczenia w które wliczony jest depozyt co powoduje że już po 20 dniach odzyskujemy swój wkład finansowy. Program cieszy się dużym zainteresowaniem i jest coraz mocniej promowany, uważam że nadal jest dobry moment aby wejść.
Jeżeli ktoś interesuje się tego typu programami, a może już w kilku jest, a do tego jeszcze nie dołączył to serdecznie zapraszam.

Wpłaciłem: $450/Wypłaciłem: $307

https://PassiveLoan.com/aff=fox90

Inwestowanie w tego typu programach wiąże się z wysokim ryzykiem i może się zakończyć utratą części bądź całości zainwestowanych pieniędzy.

Aktualnie zastanawiam się nad wejściem do jakiegoś nowego programu, ale do wyboru jest ich tyle że ciężko mi podjąć jakąś konkretną decyzję. Może wrzucę mniejsze kwoty do np. 2-3 programów.






RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - Szamak - 06-03-2017 13:12

Jest ryzyko jest zabawa

Próbowałem swoich sił na koncie demo w Expertoption. Całkiem fajnie wygląda. tylko nie wiem czy nie grają jako doświadczeni inwestorzy. Zobaczymy.
Wracając do hyipów szkoda recyclixa - zbyt późno wszedłem.


"Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - Hybrid1990 - 26-03-2017 10:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.