Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" (/Temat-Piniondze-to-nie-fszysko-ale-fszysko-bez-piniendzy-to-h-132641)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - Fox90 - 29-06-2016 01:44

Dzień 28

ClixSense
$1.44/$2.75

[Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]

MXRev$hare
$18.125/$25

[Obrazek: 37305162665472735155.gif]

adboni
Za wyświetlenia banera na blogu zarobiłem dzisiaj $6.71. Wypłaciłem dzisiaj $46.77.

[Obrazek: 65967884913536128726.gif]



RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - tomek019 - 30-06-2016 06:58

Dawaj raport z dzisiaj bo jestem ciekawy Big Grin

tapnięte


RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - Fox90 - 30-06-2016 11:24

Dzisiaj już tylko wrzucam podsumowanie miesięczne i zawieszam działanie dziennika Smile Na razie się za dużo nie dzieje więc nie ma co pisać, z ciekawszych rzeczy to dzisiaj zarobiłem z adboni $25 za wyświetlenia na blogu, a wczoraj kupiłem sobie kolejną milionaire paczkę na MXRevShare Smile


RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - DavDats - 15-07-2016 14:16

Wyślij linka do tego bloga, jak możesz Wink


RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - Fox90 - 23-07-2016 21:43

Witam po dłuższej przerwie, dawno mnie tu nie było, ale to nie tylko dla tego, że aktualnie nic się nie dzieje ciekawego w kwestii zarabiania, ale i dlatego, że kilka dni temu mój na prawdę wiekowy komputer odszedł do wieczności Smile
Jednak dzięki moim skromnym zarobkom w internetach na raty za laptopa wystarczy, a więc tym samym mogę wrócić do aktywniejszego działania, bo muszę przyznać, że ostatnio było u mnie zarówno z chęciami jak i czasem bardzo słabo przez co i zarobki są jeszcze mizerniejsze niż były Smile Ale po kolei Smile

ClixSense
Ankiet jak i tasków już od dłuższego czasu niestety jak na lekarstwo. Zeszły miesiąc zamknąłem wynikiem $69.33, więc jeszcze w miarę przyzwoicie, niestety w tym wygląda to już dużo skromniej no i na chwilę obecną udało mi się w tym miesiącu zarobić $27.73.
Co do samego Clixsense to warto odnotować, że ostatnimi czasy zaczęło się pojawiać znacznie więcej dobrze płatnych reklam, czyli takich za $0.01 oraz $0.02. Może to niewiele, ale już z samych reklam można teraz dziennie zarobić między 10 a 20 centów co w połączeniu z innymi możliwościami zarobkowymi jakie oferuje serwis może nam dać dziennie całkiem sympatyczny rezultat.

[Obrazek: 73540575876859012311.png]

MXRev$hare
Tutaj, przynajmniej jeżeli chodzi o mnie to raczej bez większych zmian, czyli niby jest w miarę fajnie, a dla kogoś kto na przykład zarabia tylko klikając te 100 reklam dziennie to wręcz cudownie, jednak dla mnie to nadal bardzo mało, nadal za wolno to wszystko się dzieje Smile

[Obrazek: 98383282262204467191.png]

adboni
Jeżeli chodzi o ten program to u mnie bardzo słabo, zarobki praktycznie na zerowym poziomie. Nie wiem, czy jest już na prawdę dużo osób do dzielenia puli z WebMaster Commision, czy przychody adboni są mniejsze, ale faktem jest że liczba wyświetleń potrzebnych na $1 spektakularnie wzrosła Smile Pozostaje obserwować sytuacje i liczyć na lepsze jutro Smile

FutureNet
To jest program którego najbardziej mi szkoda, a konkretniej to mi szkoda siebie że w nim nie jestem, a w sumie w jednej z jego części czyli FutureAdPro Smile Program moim zdaniem super, oferujący ogromne możliwości, stale się rozwijający, polski Smile Jednak w najbliższym czasie nijak nie mam na "inwestycje".
W samym FutureNet oczywiście jestem, mam w nim nawet wykupione 2 matryce, jednak nie mam w nich nawet jednej osobyfacepalm
Mimo wszystko otrzymałem ze strony FutureNet miłą niespodziankę, a mianowicie kiedyś wysłałem do nich maila w pewnej kwestii, oni odpisali pozytywnie czyli że da się zrobić to o co proszę i zajmie to kilka godzin. Niestety albo stety oni wyraźnie o tym zapomnieli, a ja razem z nimi. Raptem kilka dni temu mi się o tym przypomniało i wysłałem im ponowne zapytanie. W odpowiedzi otrzymałem przeprosiny w związku z tym że zapomnieli o mnie, a dodatkowo potroili mi liczbę MediaPoints Smile Dzięki temu mam na roczny abonament bloga, z 3 wersje LP, w razie czego przestrzeń do wykupienia w chmurze u nich i jeszcze mi zostaje, postanowiłem wszystkiego nie wydawać, bo zapewne dojdą jeszcze nowe ciekawe opcje jeżeli chodzi o wykorzystanie tych punktów.

Postanowiłem również uderzyć się w piersi i nie umieszczać już ani jednego linka polecającego czy banera w moich wpisach w dzienniku. Wykorzystywanie dziennika jako kolejnego miejsca do łapania poleconych uważam za rzecz niepotrzebną i totalnie wypaczającą sens jego prowadzenia. Jest mi bardzo głupio, że sam postępowałem w taki sposób. Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania. Jednocześnie ostatnimi dniami ze zdwojoną siłą dotarł do mnie fakt, że liczba reputacji na tym forum nie odzwierciedla niczego i nie chodzi mi tu tylko o fakt że można ją zdobywać w dziale refback.

Jeżeli ktoś ma jakieś ciekawe programy, strony czy pomysły dzięki którym można coś zarobić to piszcie śmiało Smile
Już pora wygrać więc TORA TORA TORA teraz Smile





RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - kaczor89 - 23-07-2016 22:04

Jeszcze jakoś miesiąc temu jak dobrze pamiętam działałeś ostro by uzbierać setkę mini. Dziś jak widzę uzbierało się już 27 medium i 4 milionaire więc fajny progres udało Ci się zanotować. Smile Też chciałbym żeby to szybciej wszystko szło, ale samodzielnie bez dorzucania i większego udziału poleconych ciężko tempo jest podkręcić. Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość to nam pozostaje. Smile

Z fartem!


"Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - tomek019 - 25-07-2016 13:52

Powiedzialbym ze cierpliwość w tych biznesach to ważna rzecz Smile ale umiar to druga sprawa Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - Fox90 - 05-10-2016 13:52

Po raz kolejny minęło sporo czasu od mojego ostatniego wpisu, więc w wolnej chwili postanowiłem co nieco odświeżyć moje internetowe poczynania Smile

ClixSense
Już od dłuższego czasu poświęcam temu serwisowi niewiele czasu, jednak regularnie coś tam wpada. Z ciekawszych wydarzeń to przekroczenie wczoraj $400 w zarobkach Smile
[Obrazek: 53759031122985528428.png]

MX.World

Już po samej nazwie można się domyśleć, że MXRev$hare stale się rozwija i ma się więcej niż dobrze Smile
Po za zmianą nazwy, powstała również zupełnie nowa strona, która stanie się już tą w 100% oficjalną 1 listopada, kiedy to strona MXRev$hare przestanie działać. Już teraz na nowej stronie można przenosić pieniądze z konta ambassador do konta głównego dzięki czemu nie musimy czekać aż uzbieramy na nim minimum $25 i czekać do pierwszego dnia miesiąca na jego wypłatę. Dodatkowo na nowej stronie będziemy mieli stan konta w dolarach, euro i BTC, czy wiąże się to z tym, że jednak będzie możliwość robienia depozytów i wypłat przy pomocy BTC? Tego nie wiem, musimy się jeszczę trochę uzbroić w cierpliwość Smile Powstała również nowa oficjalna grupa na facebooku. Należy również przypomnieć, że już od jakiegoś czasu wypłaty na procesor Payza realizowane są INSTANT, w przyszłości możliwe, że będzie tak na każdym procesorze.
Co do moich poczynań w tym zacnym programie to wczoraj dokonałem pierwszej wypłaty. Dzisiaj bądź jutro dokonam jeszcze jednej małej wypłaty, a następnie skupię się na dalszym rozwijaniu konta.
[Obrazek: 64690139168544475766.png]

Adstimer
Jakiś czas temu dołączyłem do tego programu i jak na razie wszystko działa świetnie. Użytkowników przybywa regularnie i to po kilkaset dziennie. Jest to program typu RevShare, działa on jednak nieco inaczej niż większość z nich, jeżeli ktoś miał styczność z Paidverts to wie o co chodzi. Aktualnie jeszcze przez kilka godzin jest bonus w postaci 15% do depozytu. Jakby ktoś był zainteresowany to niech pisze wiadomość Smile
[Obrazek: 64692931687713775019.png]

LARA
Zdecydowałem się również na dołączenie do programu LARA. Dlaczego? Po 33 dniach zwrot inwestycji, 3% dziennie od depozytu do czasu do kiedy program będzie działał Smile Brak opłat przy wpłatach i wypłatach, całkowita transparentność programu, wiemy na bieżąco kto ile wpłaca i wypłaca, jaki jest zysk programu itp. Przy wykupieniu pakietu za $500 mamy dodatkowo wgląd co LARA robi z pieniędzmi Smile





RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - Wizygran - 05-10-2016 14:03

Powodzenia, świetny dobór programów jak dla mnie i niesamowite efekty Big Grin
Ile włożyłeś do Lary? Smile


RE: "Piniondze to nie fszysko, ale fszysko bez piniendzy to h**" - Fox90 - 05-10-2016 14:11

(05-10-2016 14:03)Wizygran napisał(a):  Powodzenia, świetny dobór programów jak dla mnie i niesamowite efekty Big Grin
Ile włożyłeś do Lary? Smile
Dzięki Smile Wrzuciłem $100 i jak zrobię pierwszą próbną wypłatę to dorzucę jeszcze $100, fajne jest też to, że nie ma limitu wypłat i już od pierwszego dnia można wypłacać to co się naliczyło.