Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ExchangeWebs.com - wypłaty od 2$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ExchangeWebs.com - wypłaty od 2$ (/Temat-ExchangeWebs-com-wyplaty-od-2-132596)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: ExchangeWebs.com - wypłaty od 2$ - Zawadson - 10-05-2016 12:37

Przerywa wam połączenie? Bo u mnie od wczoraj nic złego się nie dzieje.


RE: ExchangeWebs.com - wypłaty od 2$ - piotr2221 - 13-05-2016 06:54

Oszuści,zamieniłem najpierw prawie 500 punktów na dolary nie pokazało nic (rozumiem pół dolara,a zamienia pewnie tylko od tysiąca w górę ) No to zamieniam 1200 punktów nadal stan konta po wymianie 0 $ Tongue


RE: ExchangeWebs.com - wypłaty od 2$ - lolek95 - 13-05-2016 07:06

Ale przecież już nie ma tej promocji..

Teraz 10000=1$


RE: ExchangeWebs.com - wypłaty od 2$ - piotr2221 - 13-05-2016 07:24

Aha no to nie oszuści Big Grin


RE: ExchangeWebs.com - wypłaty od 2$ - jamniki2 - 13-05-2016 15:44

Witam. Gdzie jest napisane ile aktualnie punktow to dolar? bo jak serio 10k pkt to jeden dolar, gdzie mi od 3 godzin dziala w tle i mam jakies 200 pkt to to sie mija z celem xd ale jakby np 1000 pkt to bylby dolar to mialoby to sens Smile


RE: ExchangeWebs.com - wypłaty od 2$ - wiesiek - 14-05-2016 15:00

coś dzisiaj ostro wali:
[Obrazek: pic2016051srs.png]


RE: ExchangeWebs.com - wypłaty od 2$ - Naruta - 05-06-2016 13:42

Patrzę ile zarabiacie i uwierzyć nie mogę, bo u mnie chyba coś się zepsuło. Przez godzinę zdobywam maksymalnie 10 punktów. Wiem, że mam wolny komputer, ale chyba nie aż tak - i muszę przyznać, że exchangewebs to jedyny autosurf, który nie zamula mi systemu.
Podejrzewam, że cały problem wywołuje jedna z wyświetlanych stron, tak właściwie to jest jedyna wyświetlana strona (z darmowymi ebookami). Bardzo rzadko, tak z raz na godzinę wyświetla mi się inna - jedna z dwóch pozostałych. Byłoby okej, gdyby nie to, że akurat ta strona ma jakieś lagi i po odliczeniu 15 sekund, przełączenie na następną trwa dwa, trzy razy tyle co samo wyświetlenie. Sprawdziłam na innym komputerze i tam jest to samo, czyli problem powinien leżeć gdzieś w moim koncie, ale stworzyłam nowe konto i ta sytuacja się powtarza. Macie jakiś pomysł jak to naprawić?


ExchangeWebs.com - wypłaty od 2$ - Hybrid1990 - 02-01-2019 12:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.