Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata USD z Paypala. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Wypłata USD z Paypala. (/Temat-Wyplata-USD-z-Paypala-132577)



Wypłata USD z Paypala. - Luser - 29-04-2016 10:18

Cześć. Mam pewien problem. Mam klienta w USA, który płaci mi w dolarach za wykonywane zlecenia, płatności odbywają się przez paypal. Kasa przychodzi jak należy i wszystko się zgadza, problem leży tylko w tym, że jak chcę ją wypłacić na konto w mbanku (konto walutowe, w dolarach), paypal i tak zmusza mnie do przewalutowania na PLN, a ich kurs...no cóż, jest śmieszny. Czy znalazł ktoś z was może sposób na "ominięcie" tego problemu? Zaznaczam, że klient raczej chciałby zostać przy paypalu, więc to ja muszę główkować jak z tym działać, po w skali roku tracę naprawdę niemałe kwoty. Jeśli ktoś ma sprawdzony sposób i zadziała on w moim przypadku- na pewno się jakoś odwdzięczę Smile.

Pozdrawiam.


RE: Wypłata USD z Paypala. - twardy - 29-04-2016 10:26

Z tego co sie orientuje... wyplaty na konto bankowe z paypala leca zawsze w glownej walucie jaka masz ustawiona na koncie.


RE: Wypłata USD z Paypala. - mikuss - 29-04-2016 10:30

Jesteś polakiem i masz polskie obywatelstwo i mieszkasz w polsce więc tylko i wyłącznie możesz wypłacać w pln z paypal na swoje polskie konto bankowe.
Chcesz wypłat w $ musisz przeprowadzić się do USA i wtedy na amerykańskie Swoje osobiste konto dokonasz wypłaty w tej walucie.

Możesz spróbować sprzedawać $ z paypal po "swoim" kursie nawet na forum ale to jedyna opcja by nie korzystać z ich kursów


RE: Wypłata USD z Paypala. - Luser - 29-04-2016 10:33

@twardy Niestety, waluta jaką sobie ustawię na koncie zmienia tylko to w jakiej walucie będę płacił, wypłaty nadal są zamieniane na PLN.

@mikuss Dzięki. W takim razie będę musiał wpłacać $ na jakąś stronę inwestycyjną. Spodziewałem się, że może ktoś coś już wykombinował Smile.


RE: Wypłata USD z Paypala. - mikuss - 29-04-2016 12:00

(29-04-2016 10:33)Luser napisał(a):  @twardy Niestety, waluta jaką sobie ustawię na koncie zmienia tylko to w jakiej walucie będę płacił, wypłaty nadal są zamieniane na PLN.

@mikuss Dzięki. W takim razie będę musiał wpłacać $ na jakąś stronę inwestycyjną. Spodziewałem się, że może ktoś coś już wykombinował Smile.

Raczej nikt nic nie wykombinuje,paypal by musiał zmienić zasady wtedy byś wypłacał np funty, dolary na konto walutowe a bez tego pozostaje albo opcja wymiany na zł po ich kursie lub szukanie kupca na walutę po Twoim kursie. Innych opcji brak


RE: Wypłata USD z Paypala. - damianox1122 - 29-04-2016 23:46

Wątpię żeby zmienili zasady. Przecież oni na swoim kursie coś tam zarabiają więc dla nich taka zmiana będzie nieopłacalna Big Grin


RE: Wypłata USD z Paypala. - osk4rr - 01-06-2016 11:19

Zaloz sobie konto walutowe i wtedy nie powinno byc problemu Smile


RE: Wypłata USD z Paypala. - mikuss - 01-06-2016 12:26

(01-06-2016 11:19)osk4rr napisał(a):  Zaloz sobie konto walutowe i wtedy nie powinno byc problemu Smile

Nic mu to nie da bo i tak dostanie w złotówkach bo na chwilę obecną obowiązująca waluta w polsce to złotówki


RE: Wypłata USD z Paypala. - gauomzei - 27-01-2017 21:37

Witam,
Czy jest w ogóle jakiś sposób, żeby z PP wypłacić $$ bez podwójnego przewalutowania? Może pośrednik, jakiś kantor online czy inny serwis, na który wpłaca się przez PP i wypłaca przelewem na konto (choćby i z jakąś prowizją, byle jak najmniejszą)?
Podobno można jakoś wypłacić sobie bezpośrednio na kartę walutową jak się ją powiąże z PP, ale Google wypluwa mi sprzeczne informacje na ten temat, może ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć?
Z góry dzięki za odp Smile


RE: Wypłata USD z Paypala. - 0lej - 28-01-2017 13:08

Zgłoś chęć wymiany tutaj - http://zarabiam.com/Forum-Transfery-Gotowki-251
Być może jakiś użytkownik zechce się wymienić Smile