Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Showup.tv banowanie kont - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Showup.tv banowanie kont (/Temat-Showup-tv-banowanie-kont-132569)



Showup.tv banowanie kont - Showapowiec - 29-04-2016 08:28

Czesc zarabiam na su jako fejk konto. Ostatnio mam problem ze zbanowanym kontem tzn mam bana takiego ze w pewnym momencie wywalilo mnie do google i nie moge sie zalogowac.

Format kompa i zalozylem nowe konto i w pewnym momencie to samo.

Tak wiec zapytam na jak SU banuje konta w sensie jak "łaczy" nowe konta z tym zbanowanym? Czy ban idzie na kompa, modem, karte sim od neta czy jak?

Teraz robie format kompa i zanim zaloze nowe konto chce spytac czy musze teraz zmienic modem i karte sim czy wystarczy logowanie sie przez TOR lub jakieś inne programu..

I jeszcze jedno czy trzeba też zmienić kontonw banku tzn jeśli mam konto w banku na ktore wpadala kasa z su a potem to konto zostalo zbanowane to czy moze pojsc ban w chwili przelewu


RE: Showup.tv banowanie kont - aero2 - 29-04-2016 08:32

Jeśli cie banują od razu, to znaczy że masz stałe IP, załatw sobie mobilny internet na kartę ze zmiennym IP.


RE: Showup.tv banowanie kont - Showapowiec - 29-04-2016 08:34

No wlasnie mam mobilny na karte


RE: Showup.tv banowanie kont - Robaczek12 - 29-04-2016 08:38

Bana dostałeś na IP i na konta ( blokada nie mozna pisać )widocznie coś złego napisaleś do latawi..cy taniej jakieś ha
aero2 dobrze kolega mówi ale zmiana nic nie pomoże bo admin mu konto - pisanie na czacie zablokował


RE: Showup.tv banowanie kont - Showapowiec - 29-04-2016 08:42

Ok czyli rozumiem ze najlepiej zrobic format laptopa a nastepnie zmienic modem i net czy wystarczy TOR lub inne maskowanie IP? A jak wyglada sprawa z kontem bankowym?


RE: Showup.tv banowanie kont - fejQ - 29-04-2016 08:49

Mialem podobne przypadki. Tez net mobilny. Za kazdym razem po banie robilem format laptopa i zmiana modemu (modem, potem router, potem wifi z telefonu) za kazdym razem tez nowe konto bankowe Wink

Tez wlasnie dostalem bana i wlasnie robie format laptopa Wink teraz to chyba bardziej skomplikowane bo jiz nie mam urzadzenia z ktorego bym sobie udostepnial neta. Ostatnim urzadzeniem sluzacym jako router jest tablet i wlasnie poszedl ban Wink

Wiec dolaczam sie do pytania Wink jak skonczy mi sie instalowac system to wystarczy tym razem logowac sie przez TOR czy raczej musze ogarnac jakis modem i karte SIM. I zakladac nowe konto w banku czy moge przy przelewach podawac jakies stare (na ktore wyplacalem z pol roku temu ale ban poszedl)


RE: Showup.tv banowanie kont - Robaczek12 - 29-04-2016 08:50

fejQ mi się wydaje ze nowe trzeba konto bankowe .


RE: Showup.tv banowanie kont - fejQ - 29-04-2016 09:01

Robaczek12 tez tak mysle Wink ja zaczynalem to mialem 2 konta w banku i gdy poszedl pierwszy ban to zaczalem na drugim dzialac... Potem musialem zalozyc trzecie Wink coz trzeba zalozyc nowe konto. Niby moglbym zaryzykowac i podac konto to na ktore przelewalem jako pierwsze ale troche szkoda jakby 100 zl sie "zamrozilo"