Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future Ad Pro - kulturalny poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Future Ad Pro - kulturalny poradnik (/Temat-Future-Ad-Pro-kulturalny-poradnik-132516)



Future Ad Pro - kulturalny poradnik - Kacpersky12 - 27-04-2016 21:29

Poradnik dotyczy głównie programu FutureAdPro nie mieszając przy tym portalu społecznościowego FutureNet oraz matryc.

1. Założenie konta w FutureNet&FutureAdPro

Czysty Link: Futurenet.club
Refflink: kacpyrek.futurenet.club
Rejestrując się z tego linka gwarantuję Ci opiekę i pełny mentoring

Rejestracja jest darmowa.
Na stronie powitalnej FutureNet.club po prawej stronie mamy formularz rejestracyjny. Wypełnijmy go.

[Obrazek: 172846screen1.png]


Po pomyślnej weryfikacji naszego e-maila wejdźmy w zakładkę "Twój biznes" w celu dostania się do programu Future Ad Pro.

[Obrazek: 548122screen2.png]

Następnie wybierzmy przycisk "Future Ad Pro"

[Obrazek: 427544screen3.png]


2. Jak zakupić adpack?

Gdy już jesteśmy na naszym panelu możemy dokonać zakupu AdPack'ów. Wchodzimy w Reklamowanie-> Kup nowe pakiety AdPack. W Kup więcej pakietów AdPack dobieramy porządaną ilość oraz sposób płatności (wybrałem dla przykładu Bitcoina, ponieważ sam zakupiłem przez niego AdPack oraz jest rekomendowany jako najlepszy). Na koniec zatwierdzamy wszystko klikając "KUP"

[Obrazek: 311908screen4.png]


W tym momencie wyświetlają się nam wszystkie informacje dzięki którym będziemy mogli prawidłowo dokonać zakupu naszych Adpack'ów. Jest tam adres portfela FutureNet oraz ilość BTC, jaką musimy przelać na ich portfel. Podkreślam, że musisz wysłać ilość BTC podaną przez FutureAdPro (w tym przypadku to 0.1076036 BTC). Jeżeli przelejesz ilość różną od tej, która jest pokazana (np. sugerując się kursem BTC) transakcja może się nie powieść. Również tak samo uczulam aby nie zamykać tego okna dopóki cały proces się nie zakończy, czyli do czasu aż konto zasilone będzie AdPackami.

[Obrazek: 421386screen5.png]


3. Naliczenia paczek

Aby otrzymać pieniądze z naszych paczek musimy obejrzeć 10 reklam dziennie. Należy kliknąć w przycisk "Obejrzyj reklamy" w naszym panelu w FutureAdPro.

[Obrazek: 457687screen6.png]

Następnie otwiera nam się strona z dostępnymi pozycjami. Kliknijmy na jakąkolwiek, ponieważ wybór reklamy nie ma wpływu na wysokość prowizji jaką otrzymamy.

[Obrazek: 404602screen7.png]


Gdy już otworzy się nam reklamowana strona musimy odczekać ok. 10 sekund. Wyznacznikiem naszego czasu jest pasek ładowania. Po jego załadowaniu klikamy w "następne reklamy" i powtarzamy naszą czynność do momentu gdy stan naszego dzienniego naliczenia nie osiągnie 10/10

[Obrazek: 469206screen8.png]



Jeżeli przydał Ci się ten poradnik albo szanujesz moją pracę i chciałbyś się odwdzięczyć zapraszam Cię do polubienia mojego fanpage, na którym opisuję (będę opisywał Smile ) podobnie jak w moim "Dzienniku Pracy" moje poczynania i osiągnięcia w programie Future Ad Pro. Jak coś, to napisz, a wszystkiego Cię nauczę Wink

PS: Jak narazie poradnik jest bardzo "szczupły" i posiada jedynie najważniejsze instrukcje. Postaram się rozbudować go jeszcze o kilka ważniejszych elementów.

Pozdrawiam, Kacper Wink


RE: Future Ad Pro - kulturalny poradnik - war43 - 28-04-2016 13:58

Poradnik, czy raczej opis serwisu w celu złapania refów?
Bo opisy serwisów zamieszcza się w innym dziale Wink


RE: Future Ad Pro - kulturalny poradnik - Kacpersky12 - 28-04-2016 16:21

@War43

Sprzeciwię się Smile Nie napisałem opisu działania Future Ad Pro, ponieważ taki już powstał (KLIK) Lol W tym temacie opowiedziałem w jaki sposób "krok po kroku" poruszać się i wykonywać najważniejsze działania w tym programie i właśnie to jest poradnik, a nie tak jak Ty twierdzisz opis programu stworzony dla Reffów.

Co do Refflinka. Owszem, zgodzę się. Dodałem go z myślą, że może ktoś czytając poradnik zainteresuje się tematem i odezwie się do mnie, aby dowiedzieć się czegoś więcej. Zauważyłem ten chwyt w innych poradnikach znajdujących się na tym forum Jerk Jednak jeżeli będzie "on" bardzo Wam przeszkadzał mogę go przemieścić na sam dół poradnika bądź nawet usunąć Sad

Mój poradnik nie jest jak narazie zbyt obszerny, ale zawiera najważniejsze i mam nadzieje najprzydatniejsze porady dotyczące działania w Future Ad Pro. Będę go systematycznie rozbudowywał Smile


RE: Future Ad Pro - kulturalny poradnik - war43 - 28-04-2016 17:45

Takich poradników dotyczących inwestycji wysokiego ryzyka jest coraz więcej.
Na pierwszej stronie działu "Poradniki" naliczyłem ich 9, a wszystkie przedstawiają to samo:
1. Załóż konto.
2. Zainwestuj (lub nie i zarabiaj 0.5$/dzień)
3. Klikaj w reklamy.
4. Patrz jaki bogaty się stajesz.

Tak więc równie dobrze można napisać poradniki pt.
"Jak utworzyć skrót na pulpicie do Opery"
"Jak utworzyć skrót na pulpicie do Google Chrome"
"Jak utworzyć skrót na pulpicie do Mozilli Firefox"

Ma to jakiś sens?


RE: Future Ad Pro - kulturalny poradnik - twnt22 - 28-04-2016 19:43

To nie jest kolejne ponzi jak trafficmoonsoon albo paidverts? Według mnie hyip, który zaraz updanie


RE: Future Ad Pro - kulturalny poradnik - twardy - 28-04-2016 19:59

Jest. Kiedys nie bylo takiej konkurencji to teraz kazdy hyip musi sie wyrozniac 'innowacyjnymi produktami'. To juz nie jest zwykle klikanie reklam dla plebsu, teraz to elitarna grupa biznesmenow robiaca hajsy na platformie reklamowej,


RE: Future Ad Pro - kulturalny poradnik - Kacpersky12 - 28-04-2016 20:28

@War43

Wiem, że Ja, Ty i duża część osób z łatwością porusza się po takich programach jak FutureNet. Obsługa FAKT, jest bardzo łatwa, jednakże zrozum, że osoby które inwestują często niemałe sumy w takie programy zawsze chcą dla pewności skorzystać z podobnego poradnika jak ten, aby nie popełnić nawet najmniejszego błędu, który może czasami spowodować utratę wszystkich środków.

Szanuję i rozumiem to, że jesteś przeciwny podobnym poradnikom, ale zrozum to, że ja nie odpowiadam za rodzaj treści udostępnianych na forum. Jeżeli byłby ustanowiony zakaz, to z pewnością bym się jemu podporządkował. Skoro chcesz zmiany odwołaj się do gospodarza, a nie do mnie Smile


@twnt22 @twardy

Według mnie Future Ad Pro nie jest ponziakiem, a dlaczego? Zapraszam Cię do dokładnego przeczytania tego tematu (LINK). To jest tylko moja ocena, ale każdy ma prawo uważać jak chce. Nie ściemniam jak niektórzy promotorzy, że jest to stuprocentowa inwestycja. Ja zawsze informuje o występującym ryzyku Smile

Pozdrawiam, Kacper Smile


Future Ad Pro - kulturalny poradnik - Hybrid1990 - 17-06-2021 15:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.