Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problematyczne zmiany w paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Problematyczne zmiany w paypal (/Temat-Problematyczne-zmiany-w-paypal-132506)

Strony: 1 2


Problematyczne zmiany w paypal - mikuss - 27-04-2016 18:48

Popularny serwis płatności internetowych zmienił dostawcę usługi szybkiego doładowania konta. W efekcie, użytkownicy proszeni są o przekazanie firmie trzeciej danych logowania do bankowości internetowej.

źródło :

http://next.gazeta.pl/next/7,151243,19983253,korzystasz-z-paypala-uwazaj-na-te-funkcje-serwisu-mozesz-miec.html#Czolka3Img_newOpenerNotActive


RE: Problematyczne zmiany w paypal - radek0389 - 27-04-2016 18:58

Z tego serwisu trustly.com, korzysta również skrill. Kiedy właśnie tam chciałem doładować konto, bardzo zdziwiło mnie, że nie przekierowało do strony banku, tylko wszystko odbywa się po stronie serwisu.
Specjalistą od spraw bezpieczeństwa nie jestem, ale budzi ten sposób transakcji pewne obawy.


RE: Problematyczne zmiany w paypal - Captain - 27-04-2016 19:45

Co tu się dzieje, mam nadzieję, że szybko to zmienią...

A jak jest z wypłacaniem pieniedzy PayPal -> Bank? Też trzeba podawać dane logowania do banku?


RE: Problematyczne zmiany w paypal - piotrekprorok - 27-04-2016 19:48

(27-04-2016 19:45)Captain napisał(a):  Co tu się dzieje, mam nadzieję, że szybko to zmienią...

A jak jest z wypłacaniem pieniedzy PayPal -> Bank? Też trzeba podawać dane logowania do banku?

Nie trzeba


RE: Problematyczne zmiany w paypal - CMRR - 27-04-2016 20:00

(27-04-2016 19:45)Captain napisał(a):  Co tu się dzieje, mam nadzieję, że szybko to zmienią...

A jak jest z wypłacaniem pieniedzy PayPal -> Bank? Też trzeba podawać dane logowania do banku?

IPko i mBank już zablokował Trustly i prawdopodobnie to zaraz zrobi resztaSmile PP sam sobie strzelił w kolano ta zmianąbeka


RE: Problematyczne zmiany w paypal - daniel42na - 27-04-2016 20:12

Przyzwyczajają ludzi do podawania haseł ch.j wie komu i gdzie, potem sie dziwić, że ludzie się na phishingi nabierają, bo przecież "myślałem, że to tak trzeba". Undecided
Jakaś niezła kasa za tym musi stać, że zgodzili się na taki idiotyzm.


RE: Problematyczne zmiany w paypal - Podgor - 27-04-2016 21:33

U mnie doładujecie bez podawania hasła Lol


RE: Problematyczne zmiany w paypal - Max998 - 27-04-2016 21:40

Jak dobrze, że już z tego nie korzystam. Coraz większe jaja z tym zaczynają się dziać.. Wink


RE: Problematyczne zmiany w paypal - mikuss - 29-04-2016 12:41

(27-04-2016 21:33)Podgor napisał(a):  U mnie doładujecie bez podawania hasła Lol

Oczywiście z odpowiednią prowizją a więc kosztami Tongue

Na szczęście tradycyjna wpłata nie wymaga podania haseł nigdzie więc komu się nie śpieszy ten może zasilić paypal bez ponoszenia kosztów .
Pozostaje mieć tylko nadzieję, że paypal wycofa się z niekorzystnych zmian i wszystko wróci do normy, chodź nie raz ten błyskawiczny przelew wpłaty był tylko z nazwy za czasów bluecash bo czekało się nawet i kilka godzin na zasilenie paypal środkami po takiej wpłacie


RE: Problematyczne zmiany w paypal - radek0389 - 13-07-2016 08:27

Odkopuje tematTongue.
Wczoraj milo się zaskoczylem, bo mimo ze pp dalej obsługuje błyskawiczne doładowanie przez trustly, to z wykorzystaniem po drodze jeszcze Dotpay, wiec juz logujemy się bezpośrednio do naszego banku.
Tak wiec można wrócić do korzystania z tej funkcji ppSmile.

Ps. A od kiedy to jest, to nie wiem, wczoraj zauwazylem.