Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na fałszywe wezwanie do zapłaty z fikcyjnego "Departamentu Naliczeń Podatku" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Uwaga na fałszywe wezwanie do zapłaty z fikcyjnego "Departamentu Naliczeń Podatku" (/Temat-Uwaga-na-falszywe-wezwanie-do-zaplaty-z-fikcyjnego-Departamentu-Naliczen-Podatku-132440)



Uwaga na fałszywe wezwanie do zapłaty z fikcyjnego "Departamentu Naliczeń Podatku" - marcel_kk - 26-04-2016 16:51

Zbliża się termin rozliczenia z US a w skrzynkach pocztowych zaczynają się pojawiać fałszywe wezwania za zapłaty.
Ostro chłopaki kozaczą, paragraf pewny beka
http://www.wroclaw.apodatkowa.gov.pl/izba-skarbowa-we-wroclawiu/wiadomosci/komunikaty/-/asset_publisher/2xZ0/content/uwaga-falszywe-wezwania-do-zaplaty?redirect=http%3A%2F%2Fwww.wroclaw.apodatkowa.gov.pl%2Fizba-skarbowa-we-wroclawiu%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_OjA9%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%​26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3D_118_INSTANCE_rR9d__column-2%26p_p_col_count%3D1

[Obrazek: j8zayt.jpg]


RE: Uwaga na fałszywe wezwanie do zapłaty z fikcyjnego "Departamentu Naliczeń Podatku" - Takimyk - 26-04-2016 16:56

Departament naliczania podatku beka facepalm


RE: Uwaga na fałszywe wezwanie do zapłaty z fikcyjnego "Departamentu Naliczeń Podatku" - twardy - 26-04-2016 16:57

Natychmiastowe i dobrowolne Jerk Juz wyciagam portmonetke.


RE: Uwaga na fałszywe wezwanie do zapłaty z fikcyjnego "Departamentu Naliczeń Podatku" - radek0389 - 26-04-2016 19:29

Ciekawe ilu ukrywających dochody obsrało się po takiej przesyłceLol?


RE: Uwaga na fałszywe wezwanie do zapłaty z fikcyjnego "Departamentu Naliczeń Podatku" - mikuss - 26-04-2016 19:47

Mój brat dzisiaj takie dostał, od razu udał się na posterunek by zgłosić sprawę


RE: Uwaga na fałszywe wezwanie do zapłaty z fikcyjnego "Departamentu Naliczeń Podatku" - Zaperr44 - 27-04-2016 16:51

I ten błąd "KWOTE NALZEY ZAPŁACĆ" facepalm


RE: Uwaga na fałszywe wezwanie do zapłaty z fikcyjnego "Departamentu Naliczeń Podatku" - Dziubek96 - 28-04-2016 00:50

(26-04-2016 19:47)mikuss napisał(a):  Mój brat dzisiaj takie dostał, od razu udał się na posterunek by zgłosić sprawę
I co zrobili? bo jestem ciekaw dalszego przebiegu sytuacji

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: Uwaga na fałszywe wezwanie do zapłaty z fikcyjnego "Departamentu Naliczeń Podatku" - CMRR - 28-04-2016 01:00

Mi tam to wygląda na sub sms w realnym życiu, a nie w internecie. To wygląda tak jak z użytkownikiem light, przecież nikt nie każe płacić tylko dobrowolnie uregulować należność (tak tak on przecież promował co innego).


RE: Uwaga na fałszywe wezwanie do zapłaty z fikcyjnego "Departamentu Naliczeń Podatku" - DC1 - 30-04-2016 13:44

Przecież to wygląda, jakby pisał to gimnazjalista. Jeśli ktokolwiek to łyknie, to w sumie mu się należało za skrajną głupotę.