Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 100$ w HYIP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja 100$ w HYIP (/Temat-Inwestycja-100-w-HYIP-132414)

Strony: 1 2 3 4


RE: Inwestycja 100$ w HYIP - Podgor - 26-04-2016 13:37

Co chwilę powstają programy wysokiego ryzyka z dużym procentem, w które można wejść na samym początku w kilkudniowe plany, myślę że $100 można pakować w coś takiego, pod warunkiem, że lubisz ryzyko.
Jeżeli szukasz czegoś w bezpieczniejszego na rok lub dwa polecam MXRS.


RE: Inwestycja 100$ w HYIP - todek78 - 26-04-2016 15:13

Również jestem zdania, że w te 'szybkie' programy to warto wchodzić jak dodatkowo na poleconych zarobisz oraz jak masz tyle pieniędzy, że nawet jak stracisz to nic się nie stanie. Statystycznie większość szybko pada i ludzie tracą, więc po co marnować czas i nerwy na takie programy, jak w innych możemy spokojnie reinwestować i może mniejsze wypłaty mieć, ale dłużej, co w większej perspektywie wyjdzie lepiej Smile Cierpliwość wskazana. Jak zaczynałem zabawę w Internecie, to wchodziłem w te szybkie za niewielkie sumy i więcej traciłem niż zarabiałem. Potem postanowiłem zaryzykować większą sumę na coś stabilnego i po cierpliwej reinwestycji ostatecznie zarobiłem już kilkadziesiąt razy tyle, poinwestowałem w inne stabilne i długoterminowe programy i mam z Internetu więcej niż z etatu, co było moim celem Wink mam kilka programów, więc jak któryś padnie to zostają pozostałe Smile
Proponuję pomyśleć nad taką drogą, a nie zabawę w ryzykowne programy. Cierpliwość zawsze jest nagradzana Smile


RE: Inwestycja 100$ w HYIP - Dzipsiok87 - 26-04-2016 15:27

No dokładnie tak. Nigdy nie trzymać wszystkiego w jednym programie. To są ryzykowne inwestycje nawet coś pewnego może się z róznych przyczyn okazać niepewne...


RE: Inwestycja 100$ w HYIP - osk4rr - 26-04-2016 21:39

Wiele osób tutaj zachwala sobie MXRS i pisze że pozostałe programy są złe. Otóż ja, kiedy zaczynałem przygodę z HYIPami niecały rok temu to byłem w MPA, VPT, TM, TH i TWS i uwaga - we wszystkich wyszedłem na PLUS. Nie we wszystkich miałem poleconych, w niektórych nie miałem wcale a mimo wszystko dało się zarobić. Nie mówię, że MXRS jest zły ale jak ktoś przemyśli program i wejdzie na początku to zarobi. Chciałbym jeszcze dodać, że do MPA wszedłem jak program działał już 4 miesiące a i tak na nim najwięcej zarobiłem Smile


RE: Inwestycja 100$ w HYIP - Dzipsiok87 - 26-04-2016 21:59

Nie wiem czy piszą, że złe ja się nie spotkałem chyba. Ogólnie każdy biznes jest ryzykiem czy stacjonarny czy internetowy czy inwestycja


RE: Inwestycja 100$ w HYIP - tomek019 - 26-04-2016 22:25

(26-04-2016 21:59)Dzipsiok87 napisał(a):  Nie wiem czy piszą, że złe ja się nie spotkałem chyba. Ogólnie każdy biznes jest ryzykiem czy stacjonarny czy internetowy czy inwestycja

Płacenie składek ZUS też jest ryzykiem Lol


RE: Inwestycja 100$ w HYIP - osk4rr - 26-04-2016 22:57

Dokładnie - wszystko wiąże się z pewnym ryzykiem. Ale kto nie ryzykuje ten szampana nie pije prawda? impreza


RE: Inwestycja 100$ w HYIP - zet - 26-04-2016 23:02

Tylko ze programy typu revshare to nie hyipy.
W programach typu revshare kupujemy tzw paczki reklamowe,
dostajemy kredyty na reklame.


RE: Inwestycja 100$ w HYIP - Dzipsiok87 - 26-04-2016 23:12

no tak płacenie składek ZUS też jest ryzykiem Smile Wiadomo ile ukradli w jeden dzień.


RE: Inwestycja 100$ w HYIP - tomek019 - 27-04-2016 06:09

(26-04-2016 23:02)zet napisał(a):  Tylko ze programy typu revshare to nie hyipy.
W programach typu revshare kupujemy tzw paczki reklamowe,
dostajemy kredyty na reklame.
W hyipach tez sa adpacki i kredyty na reklame wiec troche zle porownanie Big Grin

tapnięte