Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) (/Temat-jak-doladowac-telefon-za-darmo-DARMOWY-poradnik-ewhoring-dla-poczatkujacych-132382)

Strony: 1 2 3 4


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - Assasinoo - 28-04-2016 15:55

(28-04-2016 14:43)szykiryki napisał(a):  zagrać na flecie w miejscu publicznym


Co Ci chodzi po głowie? I to jeszcze w miejscu publicznym... Undecided


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - AlmostDivine - 29-04-2016 17:07

Calkiem ciekawe ale jak potem zuzywasz ta kase z tel?


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - DzejkobPL - 29-04-2016 17:18

(29-04-2016 17:07)AlmostDivine napisał(a):  Calkiem ciekawe ale jak potem zuzywasz ta kase z tel?
Dzwoni, smsuje, kupuje paczki internetu lub wysyła SMS premium za 40-50% ceny.


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - fejQ - 29-04-2016 17:55

tak jak napisałem w pierwszym poscieSmile metody tej już nie praktykuję bo wolę poświęcać czas na zarabianie prawdziwej kasy a tu jak widać chodzi o doładowaniaSmile gdybym dalej tą metodę stosował to bym nie udostepniał tu tego poradnika za darmo Smile

Jeśli chodzi o pytanie @AlmostDivine odnośnie tego jak zużywałem tę kasę to robiłem dawniej tak:

Brałem telefon w mixie np na 48 doładowań i wtedy miałem telefon z wyższej półki w przystępnej cenie Smile taką umowę na 48 doładowań, która z reguły powinna trważ 4 lata realizowałem szybciej np w 3-4 miesiąceSmile tym sposobem co chwilę przedłużałem umowę biorąc nowe telefonSmile

To co było na koncie to zużywałem na połączenia, smsy, ewentualnie net.. wtedy oferty nolimit nie były powszechnie dostępne więc dawało się część wydzwonićSmile

To co zostawało wymieniałem na gotówkę, był taki serwis gdzie SMSy premium mogleś spieniężyć na przelew na konto bankoweSmile dostawało się jakieś 30% wartości Smile czyli jak wysłałem smsy na wartość 100 zł to dostawałem 30 zł na konto bankoweSmile wiem, że mało opłacalne ale inaczej się nie dało tego spieniężyćSmile


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - Pakula - 07-05-2016 12:39

(25-04-2016 17:10)fejQ napisał(a):  15. wielu zapewne bedzie dzwonilo do Ciebie, więc normalnie odbierz tel przedtstawiajac sie jako "komenda wojewodzka" Smile Twoj rozmowca szybko sie rozlaczy i juz nigdy nie zadzwoni no bo przeciez chcial zdjecia od 14 latki, a skoro pod podanym numerem odbiera komenda to sie wystraszySmile

Ha ha ha nigdy bym na to nie wpadł Big Grin dobre beka


RE: jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) - fejQ - 07-05-2016 16:55

czasami odbierałem też telefon jako wkur**ny "Ojciec Kasi" Smile